Casus
720P

Casus

 Süre: 85 Dakika

 Ülke: 

  

İran-Irak savaşından kalma esirler 2004 yılında takas edilir. İran'a dönen esirler arasında Feridun Kiyafer de vardır. Feri Kâfir lakaplı bu adam vatana ihanet etmek, İranlı askerlerin ölümüne sebep olmak ve Halkın Mücahitleri adlı terör örgütü üyesi olmakla suçlanmaktadır.

 941İZLENME

 1BEĞEN

 2BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
1Favori Ekle Sonra İzle
8.8
Toplamda 10 oy verildi.
Sorun Bildir
 1. İran yapımı casusluk dizisinin çekimleri İstanbul’da sürüyor
    2 sene Önce   74
  İran yapımı casusluk dizisinin çekimleri İstanbul’da sürüyor İslam Cumhuriyeti yapımı casusluk dizisinin çekimleri İstanbul'da sürüyor. 30 bölümden oluşan “Diğerleri” adlı dizide bir Türk kadın oyuncu da rol alıyor.
  İran casus dizisi övgüye doymuyor
    5 sene Önce   559
  İran casus dizisi övgüye doymuyor Popüler İran dizisi Gando, aksiyon-suç ve gerilimin zirvesinde. Yeni Kaynak
  Siyonist yönetmen İran karşıtı bir dizi yapacak
    5 sene Önce   354
  Siyonist yönetmen İran karşıtı bir dizi yapacak Daniel Syrkin isimli Rusya doğumlu Siyonist Kafir, İran İslam İnkılabı karşıtı bir dizi yapacak
  Siyonist İsrail yapımı İran karşıtı film Türkiye’de gösterime girecek
    5 sene Önce   359
  Siyonist İsrail yapımı İran karşıtı film Türkiye’de gösterime girecek İsrail, Fransa, Almanya ve Amerika'nın ortak çektiği İsrailli siyonist yönetmen Yuval Adler'in yönettiği The Operative (Casus) (2019) filmi 13 Eylül 2019'da Türk (!) Sinemalarında gösterime girecek.
  İran yapımı dizinin çekimleri Türkiye’de sürüyor
    5 sene Önce   588
  İran yapımı dizinin çekimleri Türkiye’de sürüyor Yönetmenliğini Cevad Avşar ve yapımcılığını Mücteba Emini’nin üstlendiği “Gandu” adlı dizi projesinin çekimleri Antalya'da devam ediyor.
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    admin Aralık 5, 2020 12:47:59

  FİLMİN DAHA İYİ ANLAŞILABİLMESİ İÇİN HALKIN MÜCAHİTLERİ ADLI TERÖR ÖRGÜTÜNÜN KISA BİR TARİHÇESİNİ BURAYA BIRAKIYORUM.

  Halkın Mücahitleri (aslında Halkın Münafıkları) adlı İranlı komünist terör örgütü, İran’daki İslam Devriminin zaferinden hoşnut olmamış. Devrimin ilk günlerinden itibaren İslam Devriminin önde gelen şahsiyetlerini, düşünür ve fikir adamlarını şehid etmiştir. Bu suikastler işe yaramayınca, şeytani güçler, İran İslam Devrimini henüz güçlenmeden bitirmek istemiş ve Saddam’ı İran’ın üzerine salmış, savaş başlatmıştır. Daha sonra Saddam; Halkın Münafıkları örgütü için Irak’ta Eşref Kampını tahsis etmiştir. Onları eğitip-donatmış, silahlandırmıştır. Gerek İran’a karşı savaşında, gerekse Irak’ta kıyam eden oluşumları bastırmada Saddam sürekli olarak Halkın Münafıkları Örgütünü kullanmıştır. Halkın Münafıkları Örgütü, Saddam’ın direktifleri üzerine birçok şii Arap kabileyi ve sünni Kürt aşireti katliam etmiştir. Halkın Münafıkları Örgütü; sürekli olarak Irak’taki İranlı savaş esirlerinden de kendilerine katılmalarını istemiş ve onlara Avrupa ülkelerinde güzel hayat vaadetmiştir. Saddam devrildikten sonra İran-Irak arasında iyi ilişkiler kurulmaya başlanmış, esir takasları yapılmıştır. Irak’ta artık tutunamayan Halkın Mücahitleri Örgütü için Büyük Şeytan Amerika ve Suud Rejimleri; Arnavutluk gibi Avrupai ülkelere para verip, oralarda kamplar ve eğitim-talim yapacakları askeri üsler kurmuştur. Şu an Arnavutluk’ta 3.000 kadar Halkın Münafıkları Terör Örgütü üyesi bulunuyor ve İran’da suikast ve darbe yapmaları için eğitiliyor. 2018 yılında bu örgüt Paris’te basına açık olarak büyük bir toplantı düzenledi ve toplantıda söz alan Amerikalı, Fransız ve Suudi yetkililer; İran’daki İslam Nizamını devirip bu örgütü başa getireceklerine dair açıklama yaptılar. Ama tabi başarılı olamadılar.

Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.