1. Muhtarname

  Muhtarname

  IMDb : 0.0 40 Bölüm

  Muhtarname dizi filmi, Hz. Hüseyin'in katillerinden öç almaya çalışan Muhtar Sakafi ve yol arkadaşlarının macera ve hayat öyküsüdür.
  Muhtarname 7.3 / 10 79 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 79 oy verildi. )

      0.0   18.205

 1. Hazreti Selman-ı Farisi uzun soluklu bir dizi olacak
    1 sene Önce   106
  Hazreti Selman-ı Farisi uzun soluklu bir dizi olacak İslam Cumhuriyeti'nin çekimine devam ettiği Hz Selmanı Farisi dizisi 60 bölümlük bir seri olacak.
  Yunan Aktör: İran Ziyaretim Algımı Değiştirdi
    2 sene Önce   119
  Yunan Aktör: İran Ziyaretim Algımı Değiştirdi Yunan aktör Panagiotis Bougiouris, İran gezisinin ülkeye dair algısını değiştirdiğini söyledi.
  Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz İslami Diziler
    3 sene Önce   426
  Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz İslami Diziler Mübarek Ramazan ayında izleyebileceğiniz dini dizi filmler listesi
  Cafer Dehkan: Yeni tarihi dizilerde rol almak isterim
    5 sene Önce   422
  Cafer Dehkan: Yeni tarihi dizilerde rol almak isterim Ashab-ı Kehf ve Hazreti Yusuf gibi İran yapımı İslam Tarihi konulu dizilerden tanıdığımız oyuncu Cafer Dehkan, yine İran'ın yapacağı mega bütçeli iki biyografik dizide rol almak istediğini söyledi. Yeni Kaynak
  Hz. Hatice’nin hayatı dizi konusu olacak
    5 sene Önce   966
  Hz. Hatice’nin hayatı dizi konusu olacak Peygamber-i Ekrem Hazreti Muhammed Mustafa'nın (sallallahu aleyhi ve âlihi ve sellem) eşi, Hazreti Hatice (selamullahi aleyha) validemizin hayatı dizi konusu olacak
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Shalish Ekim 19, 2017 17:04:19

  ALLAHİN Salami olsun Muxtara, hər səhnəsi hər anı o gədər təsirliki tek kelimeyle möhteşem. Muxtarın qiyamı qelbimize azda olsa su sepmiş . :(( Allahın ebedi leneti zalimlarin üzerine olsun … AMİN.

 2. avatar
    Açelya Kasım 11, 2017 10:05:28

  İbretle dolu, bol aksiyon ve dram sahneleriyle sizi kendine çeken muhteşem bir islam tarihi dizisi. Mutlaka izleyin

 3. avatar
    musgansvk Haziran 28, 2018 20:58:12

  HARİKA BİR DİZİ… VE JENERİK MÜZİĞİ HARİKA…

 4. avatar
    insan Ağustos 28, 2018 12:33:33

  SÜPER bir FİLM…

 5. avatar
    TÜRKİYE Ağustos 28, 2018 12:35:30

  FİLMİN HER SAHNESİ HEYECAN DOLU ÇOK GÜZEL BİR FİLM

 6. avatar
    ZeyLeda Ekim 3, 2019 07:01:13

  “Nariye… Şunu asla unutma. Sen inancını ve şerefini dünyanın hiçbir hazinesine değişmeyen bir adamın karısısın.” “Sen kalbi kırık anneler kervanının yolcususun. Anneler daima mucizeler yaratır. Ümmü Vahab gibi annelere katıl. Asla kendini hakir görme anne. Başımı mızrağın ucunda görürsen, başını eğme. Dik dur ve bir şiir oku. Kahramanlık şiiri. Bu şiir kazandığımız zaferleri anlatsın. Çünkü sen bir fatihin annesisin.”
  Mükemmel bir diziydi, duygulanarak, öfkelenerek, hissederek izledim. Selam olsun o pak Ehl-i Beyt’e ve onların izinde gidenlere.

DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.