1. Muhtarname

  Muhtarname

  IMDb : 0.0 40 Bölüm

  Muhtarname dizi filmi, Hz. Hüseyin'in katillerinden öç almaya çalışan Muhtar Sakafi ve yol arkadaşlarının macera ve hayat öyküsüdür.
  Muhtarname 7.6 / 10 65 kullanıcı oyu.
  7.6
  ( Toplamda 65 oy verildi. )

      0.0   17.948

 1. Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz İslami Diziler
    11 ay Önce   174
  Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz İslami Diziler Mübarek Ramazan ayında izleyebileceğiniz dini dizi filmler listesi
  Cafer Dehkan: Yeni tarihi dizilerde rol almak isterim
    2 sene Önce   312
  Cafer Dehkan: Yeni tarihi dizilerde rol almak isterim Ashab-ı Kehf ve Hazreti Yusuf gibi İran yapımı İslam Tarihi konulu dizilerden tanıdığımız oyuncu Cafer Dehkan, yine İran'ın yapacağı mega bütçeli iki biyografik dizide rol almak istediğini söyledi. Yeni Kaynak
  Hz. Hatice’nin hayatı dizi konusu olacak
    3 sene Önce   839
  Hz. Hatice’nin hayatı dizi konusu olacak Peygamber-i Ekrem Hazreti Muhammed Mustafa'nın (sallallahu aleyhi ve âlihi ve sellem) eşi, Hazreti Hatice (selamullahi aleyha) validemizin hayatı dizi konusu olacak
  Kimse Rolü İstemediği İçin Şimr’i Ben Oynadım
    3 sene Önce   933
  Kimse Rolü İstemediği İçin Şimr’i Ben Oynadım Daha çok Aksiyon ve Polisiye film ve dizileri ile bilinen İranlı yönetmen Mehdi Fehimzade ile bir röportaj
  İran dizileri Irak halkının beğenisini kazandı
    3 sene Önce   766
  İran dizileri Irak halkının beğenisini kazandı İran yapımı Hazreti Yusuf, Muhtarname ve İmam Ali (a.s) gibi dizilerin Irak halkı tarafından büyük ilgiliyle karşılandığı belirtildi.
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Shalish Ekim 19, 2017 17:04:19

  ALLAHİN Salami olsun Muxtara, hər səhnəsi hər anı o gədər təsirliki tek kelimeyle möhteşem. Muxtarın qiyamı qelbimize azda olsa su sepmiş . :(( Allahın ebedi leneti zalimlarin üzerine olsun … AMİN.

 2. avatar
    Açelya Kasım 11, 2017 10:05:28

  İbretle dolu, bol aksiyon ve dram sahneleriyle sizi kendine çeken muhteşem bir islam tarihi dizisi. Mutlaka izleyin

 3. avatar
    musgansvk Haziran 28, 2018 20:58:12

  HARİKA BİR DİZİ… VE JENERİK MÜZİĞİ HARİKA…

 4. avatar
    insan Ağustos 28, 2018 12:33:33

  SÜPER bir FİLM…

 5. avatar
    TÜRKİYE Ağustos 28, 2018 12:35:30

  FİLMİN HER SAHNESİ HEYECAN DOLU ÇOK GÜZEL BİR FİLM

 6. avatar
    ZeyLeda Ekim 3, 2019 07:01:13

  “Nariye… Şunu asla unutma. Sen inancını ve şerefini dünyanın hiçbir hazinesine değişmeyen bir adamın karısısın.” “Sen kalbi kırık anneler kervanının yolcususun. Anneler daima mucizeler yaratır. Ümmü Vahab gibi annelere katıl. Asla kendini hakir görme anne. Başımı mızrağın ucunda görürsen, başını eğme. Dik dur ve bir şiir oku. Kahramanlık şiiri. Bu şiir kazandığımız zaferleri anlatsın. Çünkü sen bir fatihin annesisin.”
  Mükemmel bir diziydi, duygulanarak, öfkelenerek, hissederek izledim. Selam olsun o pak Ehl-i Beyt’e ve onların izinde gidenlere.

DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.