7. Prag İran Filmleri Festivali 9 Ocak'ta başlayacak

7. Prag İran Filmleri Festivali 9 Ocak'ta başlayacak 31 Aralık 2017

İran yapımı 11 kısa filmin Çek Cumhuriyeti’nde düzenlenecek Prag İran Filmleri Festivali’nde gösterileceği belirtildi.

İran yapımı 11 kısa film, bu sene 7’ncisi Çek Cumhuriyeti’nin ev sahipliğinde düzenlenecek Prag İran Filmleri Festivali’nde sinemaseverlerle buluşacak.

İran sinemasını temsil edecek kısa filmlerin listesi şöyle:  “Rötuş” (Yönetmen: Kaveh Mezaheri), “Görmek” (Yönetmen: Süheyl Emir Şerifi), “Odadaki Kız" (Yönetmen: Kerim Lekzade), "Bay Ahmedi ve Bir Kısa Seyahat"  (Yönetmen: Sara Sağeri), “Hayvan” (Yönetmen: Behmen ve Behram Erk), “Bakış” (Yönetmen: Fernuş Samedi), “Benim Yatağımı Odada Döşe” (Yönetmen: Emir Tude Rusta), “Merziye” (Yönetmen: Durnaz Haciha) ve “Daha Değil” (Yönetmen: Ariyan Vezirdefteri).

Sadece yaratıcılıklarına güvenen yöentmenlerin eserlerinin gösterildiği festival önümüzdeki 9-20 Ocak 2018 tarihleri arasında Çek Cumhuriyeti’nin üç kentinde yapılıyor.

Mehr News
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir