Arakanlı Müslümanların trajedisi belgeseli

Arakanlı Müslümanların trajedisi belgeseli 11 Mart 2018

Cezayir film festivalinde "Arakanlı Müslümanların trajedisi" belgeseli

Akdeniz Film Festivali'nde Arakanlı Müslümanların trajedisi temalı belgesel film "LE VÉNÉRABLE W" Cezayir'in sahil şehri Annaba'da gösterime girecek.

IQNA'nın Arakan Haber Ajansı'ndan aktardığına göre, Ünlü yönetmen Barbet Schroeder'in yönetmenliğini yaptığı Arakanlı Müslümanların trajedisi temalı belgesel film "LE VÉNÉRABLE W" Cezayir'in sahil şehri Annaba'da gerçekleşen 3. Akdeniz Film Festivali'nde gösterime girecek.

Bu festivalin Facebook hesabında yapılan açıklamada, 21-27 Mart tarihleri arasında yapılması planlanan festivalde 65 film gösterileceği belirtiliyor.

Annaba'da düzenlenen Akdeniz Film Festivali uluslararası bir festivaldir. Akdeniz'e kıyısı olan ülkelerin katılımıyla organize edilen bu festivale siyonist İsrail'in katılma hakkı yoktur.

IQNA
  • Beğen
    1
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir