Farhadi'nin son filmi Kanada'da gösteriliyor

Farhadi'nin son filmi Kanada'da gösteriliyor 27 Temmuz 2018

Oscar ödüllü İranlı yönetmen Asghar Farhadi’nin son filmi "Everybody Knows" (Herkes Biliyor) Kanada’da düzenlenecek Uluslararası Toronto Film Festivali’nde gösteriliyor.

Oscar ödüllü İranlı yönetmen Asghar Farhadi’nin yeni filmi, “Everybody Knows” Kanada’nın ev sahipliğinde düzenlenecek olan Uluslararası Toronto Film Festivali’nde sinemaseverlerle buluşuyor.

Psikolojik gerilim filmi “Everybody Knows”un oyuncu kadrosunda; “Vicky Cristina Barcelona” ile Oscar kazanan Penélope Cruz, “No Country for Old Men”in Oscar ödüllü kötüsü Javier Bardem, 2014 yapımı “Asabiyim Ben” ile tanıdığımız Ricardo Darín, Bárbara Lennie, Carla Campra ve Inma Cuesta gibi isimler yer alıyor.

Uluslararası Toronto Film Festivali, 6-16 Eylül 2018 tarihleri arasında, dünyanın her yerinden sinemaseverleri ağırlayacak.

Söz konusu film, Uluslararası Antalya Film Festivali’nin açılış filmi olarak da seçilmişti.

Mehr Haber Ajansı
  • Beğen
    1
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir