Hindistan'da jüri başkanı İranlı ünlü yönetmen Mecid Mecidi

Hindistan'da jüri başkanı İranlı ünlü yönetmen Mecid Mecidi 29 Kasım 2018

Dünyaca ünlü İranlı yönetmen Mecid Mecidi, Hindistan’da düzenlenecek olan Uluslararası Kerala Film Festivali’nin jüri başkanlığını yapacak.

Hindistan medyasının aktardığı habere göre, İranlı ünlü yönetmen Mecid Mecidi bu sene yirmi üçüncüsü Hindistan’da düzenlenecek olan Ulusararası Kerala Film Festivali’nin jüri başkanlığını yapacak. Bu festivalde ayrıca Mecidi’nin yönettiği 'Hz Muhammed: Allah'ın Elçisi' adlı film de gösterilecek.

Hindistanlı sinemacı Vetrimaaran ve Omesh Kulkarni ile birlikte Filipinli yönetmen Adolfo Alix Jon İver de Kerala Film Festivali’nin diğer jüri üyelerini oluşturuyor.

Söz konusu festivalde ilaveten sinema dünyasının en büyük iki ustası olan Ingmar Bergman ile Milos Forman için de bir anma töreni düzenlenecek.

"Kerala" festivali 7-14 Aralık tarihleri arasında Hindistan’ın Kerala eyaletindeki Thiruvananthapuram kentinde gerçekleşecek.

Mehr Haber Ajansı
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir