İran filmi, 19 Ordibeheşt, Çarşamba (2015) gösterimde

İran filmi, 19 Ordibeheşt, Çarşamba (2015) gösterimde 29 Mart 2016

İran filmi, "19 Ordibeheşt, Çarşamba" (2015) gösterime girdi.

Vahit Celilvend ile Hüseyin Mehkam'ın senaryosunu yazıp Vahit Celilvend'in yönettiği İran filmi چهارشنبه 19 ارديبهشت yani (19 Ordibeheşt, Çarşamba) ya da diğer adıyla (Vicdanın Sesi) (2015) gösterime girdi.Tahran sabah gazetelerinin bir tanesindeki alışılmadık bir ilan, büyük bir kalabalığı bir yerde toplar. Hepsi de ilan verilen şeyin problemleri için tek çözümleri olduğuna inanır. Polisler de insanları sakinleştirerek durumu kontrol altına almaya çalışırlar. Ancak bu insanlar arasında iki kadın hiç bırakmayacak gibidir.

"19 Ordibeheşt, Çarşamba" (2015) filminde, Emir Akai, Borzu Ercüment, Niki Kerimi, Şahruh Furutaniyan, Vahit Celilvend, Aferin Übeysi, Ketane Efşarinecad, Seher Ahmetpur ve Milad Yezdani gibi birçok meşhur oyuncu rol alıyor.
  • Beğen
    4
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir