İran filmi ‘Hayatsız Hayat’ Japonya’da 2 ödül kazandı

İran filmi ‘Hayatsız Hayat’ Japonya’da 2 ödül kazandı

  Haziran 19, 2019

  390 Okunma

İranlı yönetmen Kave Muinifer'in yönettiği ve Cafer Muhammedi'nin yapımcılığını üstlendiği 'Hayatsız Hayat' adlı film, Tokyo Bloodstained Bağımsız Film Festivali’nden 2 ödül kazanmayı başardı.

Bu film geçen yıl Tokyo Uluslararası Film Festivali’nde, bu yıl ise Tokyo Bloodstained Bağımsız Film Festivalinde gösterime girdi.

'Hayatsız Hayat' filmi, Tokyo Bloodstained Bağımsız Film Festivali’nde drama dalında en iyi ödülünü kazandı.

Filmin başrol oyuncusu Abbas Atayi, en iyi erkek oyuncu ödülüne de layık görüldü.

Hayatsız Hayat, uluslararası film festivallerinde şimdiye kadar 7 ödül aldı. Abbas Atayi, Emir Vezan, Mercan Sadıki, Hadi Erdelan, Anahita İzedi ve Ali Rıza Peyambar bu filmde rol aldı.

Filmde kanserden muzdarip bir adamla, babasına borçlu olanlardan sırada dışı yollarla para toplamaya çalışan oğlunun hiklayesi anlatılıyor.

IRNA

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.