İran yapımı çocuk filmi Polonya'da gösterilecek

İran yapımı çocuk filmi Polonya'da gösterilecek 04 Haziran 2018

İranlı yönetmen Seyyid Muhammed Rıza Heredmendan’ın yaptığı “21 Gün Sonra” isimli film Polonya’da düzenlenecek Uluslararası KINOLUB Film Festivali’nde gösterilecek.

Sinemacı Seyyid Muhammedrıza Heredmendan’ın yazıp yönettiği  “21 Gün Sonra” adlı film bu sene 4’üncüsü Polonya’da düzenlenecek olan KINOLUB Uluslararası Çocuk Film Festivali’nin yarışma dılında rekabete girecek.

Söz konusu çocuk film festivali 01-21 Haziran 2018 tarihleri arasında Polonya’nın ev sahipliğinde yapılıyor.

“21 Gün Sonra” filmi  hayallerinin peşinde birçok zorlukla karşı karşıya kalan Murtaza adında bir delikanlı gencin hikayesini anlatıyor.

İran’da gerçekleşen 30. İsfahan Uluslararası Çocuk Film Festivali’nde 7 dalda ödüle layık görülen bu uzun metrajlı filmin başrollerinde Sare Beyat, Mehdi Kurbani, Hamit Rıza Azereng, Emir Hüseyin Sıddık, Sina Razani ve Hüseyin Şerifi yer alıyor.

Mehr Haber Ajansı
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir