İran yapımı film Avustralya’da ödül kazandı

İran yapımı film Avustralya’da ödül kazandı

  Haziran 19, 2019

  1.210 Okunma

Abbas Rafii'nin yönetmenliğinde çekilen "Unutulmuş Sezon" adlı film Avustralya'da gerçekleşen festivalde ödül kazandı.

Abbas Rafii’nin yönettiği فصل فراموشی فريبا “Unutulmuş Sezon” adlı film Avustralya’nın Melbourne kentinde organize edilen Uluslararası Phoenix Film Festivali’nin En İyi Fragman Ödülü’ne layık görüldü.

Alınan bilgiye göre, Uluslararası Phoenix Film Festivali’nin kapanış töreni 5 Mart 2017'de yapıldı. Söz konusu ödülün de bu filmin fragmanını yapan Mesut Fercam’a verildiği öğrenildi.

Unutulma Mevsimi geçenlerde Uluslararası Glasgow Film Festivali ve ABD’de düzenlenen California Bağımsız Film Festivali, Uluslararası Indiana Film Festivali ve Los Angeles Sanat Filmleri Fesitivali’nin fragman kategörisinde ödül kazanmıştı.

Yapımcılığını ve yönetmenliğini Abbas Rufai’nin üstlendiği film Tahran’da düzenlenen 34. Fecr Film Festivali’ne de katılmıştı.

Mehr News

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.