İran yapımı korku filminin afişi açığa çıkarıldı

İran yapımı korku filminin afişi açığa çıkarıldı 07 Mayıs 2018

İran yapımı “Şeytanın Aynası” isimli korku filminin uluslararası festivallere katılması için tasarlanan afişi açığa çıkartıldı. Posterin tasarımı ise Ali Rıza Akar tarafından gerçekleşti.

İran yapımı آینه شیطان (Şeytan’ın Aynası) (2018) isimli korku filminin uluslararası festivallere katılması için tasarlanan afişi açığa çıkartıldı. Posterin tasarımı ise Ali Rıza Ekar tarafından gerçekleşti.

İslam İnkılabı’nın zaferi ardından İran’da yapılan nadir korku filmlerinden biri olan sözü geçen eser, 16 yaş üstü izleyici kitlesine hitap ediyor.

Şeytan tarafından tahrik edilerek kendi yaptıklarının bedelini ödeyen genç çiftleri konu alan “Şeytan’ın Aynası” filminin yönetmenliği Ferid Velizade tarafından gerçekleşirken Murtaza Zarrabi, Zehra Sadat Rezevi, Muhsin Sadıki-Neseb ve Gülnaz Abbasi de oyuncu kadrosunda yer alıyor.

Mehr Haber Ajansı
  • Beğen
    3
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir