İran yapımı uzay filmi dünya turuna çıkıyor

İran yapımı uzay filmi dünya turuna çıkıyor 14 Ocak 2019

İranlı yönetmen Rıza Meclisi’nin yaptığı “Kati ve Yıldız” isimli uzay filmi, Bangladeş ile Hindistan'da düzenlenen film festivallerine katılıyor.

İranlı yönetmen Reza Majlesi’nin yaptığı “Kati ve Yıldız” isimli uzay filmi, 17. Dakka Film Festivali’nde gösterime giriyor. Bu festival 12-20 Ocak 2019 tarihleri arasında  Bangladeş’te düzenlenecek.

Söz konusu İran yapımı uzay filmi ilaveten Hindistan’da yapılan Kalküta Çocuk Film Festivali’ne de katılacak. 2011 senesinden beri yapılan bu festivalin sekizinci dönemi 20-27 Ocak 2019’da gerçekleşecek.

Başka bir gezegenden gelip dünyaya yerleşmeye çalışan uzaylıların macerasını anlatan “Kati ve Yıldız”, Rıza Meclisi’nin yönetmenliği ve Bita Mansuri’nin yapımcılığı ile çocuk sineması alanında yapılan fantezi bir film.

IRNA
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir