İranlı Afrika Menekşesi Fransa yolunda

İranlı Afrika Menekşesi Fransa yolunda 14 Ocak 2019

İranlı kadın yönetmen Muna Zendi Hakiki’nin yönettiği Afrika Menekşesi, Fransa’da düzenlenecek Uluslararası Vesoul Film Festivali’nde vizyona girecek.

İranlı kadın yönetmen Mona Zendi Hakiki’nin yönettiği Afrika Menekşesi, Fransa’da düzenlenecek 25. Uluslararası Vesoul Film Festivali’nde vizyona girecek.

25. Uluslararası Vesoul Film Festivali, 3-12 Şubat tarihleri arasında Fransa’nın Vesoul şehrinde düzenlenecek.

İranlı kadın yönetmen Zendi Hakiki daha önce 24. Uluslararası Fecr Film Festivali’nde ödül kazanan ‘Cuma Akşamı’ isimli filmi yönetmişti.

Bundan önce belgesel sektöründe faaliyet gösteren Mona Zendi Hakiki, eşi Ali Rıza Şuca Nuri’nin yapımcılığını üstlendiği Afrika Menekşesi filmini yönetmiştir.

Afrika Menekşesi hikayesi şöyledir: ‘Şoko, ilk eşi Feridun’un çocukları tarafından huzurevine götürüldüğünü anladıktan sonra ikinci eşi Rıza ile birlikte Feridun’u kendi evlerine getirmek istiyorlar. Feridun’un eve gelmesi ile üçlünün ilişkisi değişir ve hayatlarında yeni olaylar meydana gelir’.

IRNA
  • Beğen
    3
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir