İranlı müzisyen Şeceryan İstanbul'da konser verdi

İranlı müzisyen Şeceryan İstanbul'da konser verdi 04 Aralık 2018

İranlı müzisyen Hümayun Şeceryan, 3 Aralık 2018'de İstanbul'da düzenlenen Uluslararası Halk Müzikleri Festivali kapsamında konser verdi.

İstanbul Büyükşehir Belediyesi tarafından Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanlığı himayesinde bu yıl ilk kez gerçekleştirilen Uluslararası Halk Müzikleri Festivali, 1 Aralık’ta Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda başladı.

İçeriği ile diğer Halk Müziği festivallerinden ayrılan İstanbul 1. Uluslararası Halk Müzikleri Festivali kapsamında; İran İslam Cumhuriyeti'nin yanı sıra İspanya, Kore, Azerbaycan ve Türk Halk Müzikleri müzikseverlerle buluşacak.

İran İslam İnkılabını temsil eden başarılı müzisyen Hümayun Şeceryan, Tehmurs ve Sohrab Purnazeri'yle birlikte 3 Aralık Pazartesi akşamı İstanbul’daki Cemal Reşit Rey Konser Salonu’nda Türk sanatseverlere İran ezgilerini sundu.

3 Aralık Pazartesi başlayan müzik festivali 5 Aralık’ta sona erecek.
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir