Kasım Süleymani, Şam Saatine Göre (2018) filminin yönetmenini tebrik etti

Kasım Süleymani, Şam Saatine Göre (2018) filminin yönetmenini tebrik etti 13 Şubat 2018

İran Devrim Muhafızları Ordusu Kudüs Gücü Komutanı General Kasım Süleymani, Şam Saatine Göre (2018) filminin yönetmenini tebrik etti

İran İslam Devrimin yıl dönümü kutlamaları için kısa bir süreliğine İran'a dönen İran İslam Cumhuriyeti Devrim Muhafızları Kudüs Gücü komutanı Kasım Süleymani, "Şam Saatine Göre" (2018) adlı filmin yapımcısı İbrahim Hatemi-kiya'yı alnından öpüp tebrik etti.Şam Saatine Göre filmi, İranlı bir pilot ile yardımcı pilot olan oğlunun, Suriye'de IŞİD tarafından esir alınmasını konu alıyor. Film, Direniş Cephesinin tekfirci IŞİD vb. terör örgütlerine karşı verdiği mücadeleyi işliyor.

Yeni Kaynak
  • Beğen
    2
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Ali Rıza Ünal 28 Mart 2018, Çarşamba
İbrahim Hatemikiya’yı Bodyguard ve Che filminden tanıyorum. Çok başarılı bir yönetmen.

Ve Kasım Süleymani gibi IŞİD terör örgütünü orta doğudan silmiş bir yüce komutan tarafından yeni eseri övülmüşse, inanıyorum ki bu film de izlemeye değerdir.

Tez zamanda filmin ülkemizde gösterime girmesi temennisi ile.