Kasım Süleymani'den Bodyguard Filmine İtiraz

Kasım Süleymani'den Bodyguard Filmine İtiraz 11 Haziran 2017

İran İslam İnkılabı Kudüs Ordusu komutanı Tümgeneral Kasım Süleymani'den Bodyguard filmine itiraz geldi

İran Devrim Muhafızları Kudüs Gücü Komutanı Tümgeneral Kasım Süleymani, 'Bodyguard' adlı filmde kendisinden de bahsedilmiş olmasından duyduğu rahatsızlığı, üzüntüyü ve sitemi dile getirdi.

Tümgeneral Süleymani, Bodyguard filminin yönetmenine hitaben kaleme aldığı mektupta, "Kutsal savunmayla (İran-Irak savaşı) ilgili hatıraları bile yazmaktan çekiniyorum, kaçınıyorum. Şahsımla ilgili film çekilmesine nasıl razı olabilirim?" ifadesini kullandı.

Topluma örnek olacak çok sayıda şehit ve şahsiyetler olduğuna dikkati çeken Süleymani, "Haberi duyduğumda gerçekten utandım. Akibetinden korkan biri hakkında böyle çalışma yapılmasının ne zarureti olabilir ki?" diye yazdı.

Kendisini 'küçük ve çok zayıf bir asker' olarak tanımlayan Süleymani, Allah'ın lütfu olmadan hiçbir başarının elde edilemeyeceğini kaydetti.

Tümgeneral Süleymani, sosyal medyada hakkındaki ifade ve değerlendirmelerde aşırıya kaçılmasına da itiraz ettiğini belirtti, bunun ülke emniyeti ve siyasetine zarar verdiğini dile getirdi.

Tümgeneral Süleymani, Irak ve Suriye'deki tekfiri terör örgütlerine karşı gönüllü direniş güçlerini örgütlemedeki başarılarıyla tanınıyor ve İran'da 'yılın adamı' olarak seçilmişti.

on4 Haber
  • Beğen
    1
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Yönetici
  Admin 11 Haziran 2017, Pazar
Tevazu işte budur!