Los Angeles-Tahran (2018) filmi yakında gösterime giriyor

Los Angeles-Tahran (2018) filmi yakında gösterime giriyor 20 Mayıs 2018

Detayları daha açıklanmayan komedi-fantezi yapımı olan "Los Angeles-Tahran" filminde Perviz Perestui, Mehnaz Efşar, Güher Hayrendiş gibi ünlü İranlı oyuncular rol alıyor.

İran yapımı "Los Angeles-Tahran" filminin yönetmenliğini gerçekleştiren Tina Pakrevan bu eserin ekranıyla ilgili olarak, "Halihazırda karşılaştığımız ekran sorunu nedeniyle beyaz perdeye çıkan filmlerin seans süresi azalıyor ve bu yüzden de filmin şimdi değil ancak yakın bir zamanda gösterime gireceğine karar verdik" ifadelerinde bulundu.

İranlı yönetmen sözlerini şöyle sürdürdü: Bulunduğumuz koşullara göre, filmin 2018 Rusya Dünya Kupası turnuvasından sonra veya Ekim ayında ekrana girmesinin daha mantıklı olduğunu düşünüyorum. Maalesef şu an beyaz perdede yer alan sinema filmlerinin birçoğu pek başarılı bir gişe satışına ulaşamıyor.

Detayları daha açıkanmayan komedi-fantezi yapımı olan "Los Angeles-Tahran" filminde Perviz Perestui, Mehnaz Efşar, Gohar Hayrendiş gibi ünlü İranlı oyuncular rol alıyor.

Mehr Haber Ajansı
  • Beğen
    1
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir