Mecid Mecidi yeni filminin gösterimi için Türkiye'ye geliyor

Mecid Mecidi yeni filminin gösterimi için Türkiye'ye geliyor 01 Kasım 2017

Dünyaca ünlü İranlı yönetmen "Bulutların Ötesinde" filminin gösterimi için Türkiye'ye geliyor

Mecid Mecidi'nin son filmi آنسوی ابرها 'Beyond The Clouds' (Bulutların Ötesinde) Türkiye’de ilk kez 5. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali’nde sinemaseverlerle buluşuyor.

İran sinemasının uluslararası alanda en tanınmış yönetmenlerinden Mecid Mecidi’nin yurt dışında çektiği ilk filmi “Beyond The Clouds (2017)”, Türkiye’de ilk kez 5. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali’nde sinemaseverlerle buluşuyor.

Filmin İstanbul’daki gösterimine Mecid Mecidi’nin yanı sıra filmin müziklerini yapan Oscar ödüllü besteci A.R. Rahman ve Hindistan sinemasının en önemli yapımcılarından Vibha Chopra da katılacak.

Uluslararası Boğaziçi Sinema Derneği ve İstanbul Medya Akademisi tarafından düzenlenen 5. Uluslararası Boğaziçi Film Festivali, bu yıl 17-26 Kasım tarihleri arasında İstanbul’da gerçekleşecek ve gösterimler Atlas, Beyoğlu ve Kadıköy sinemalarında yapılacak. Programın 2 Kasım’da açıklanacağı festivalin biletleri ise aynı gün satışa sunulacak.

Yeni Kaynak
  • Beğen
    2
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir