Payitaht'ta Türkiye'nin gerçeklerini gösteriyoruz

Payitaht'ta Türkiye'nin gerçeklerini gösteriyoruz 07 Nisan 2018

İranlı aktör Muhsin Tenabende, Payitaht dizisinin Türkiye'nin gerçeklerini gösterdiğini söyledi

Payitaht dizisinin aktörlerinden Muhsin Tenabende, dizide sürekli Türkiye'yi cazip bir ülke gibi gösterme eleştirilerine cevap verdi.

Fars Haber Ajansının aktardığına göre Muhsin Tenabende, Türkiye'nin hakikaten güzel bir ülke olduğunu ve turistlerin de ilgisini çektiğini, fakat dizide sırf bu güzellikleri anlatmadıklarını, bunun yanında Türkiye’nin güvenlikle ilgili sıkıntılarını da anlattıklarını, bu yüzden yapılan eleştirilere katılmadığını vurguladı.

Tenabende, dizide bir kaç şer adamın İranlı üç gence dayak atmaları ve paralarını ellerinden almaları sahnesinin, Türkiye’yi sürekli güzel gösterme anlamına gelmediğini ifade etti.

İran dizisi Payitaht (Başkent), 21 Mart 2011 tarihinden itibaren gösterimde olup 2018 yılında beşinci sezonu yayımlanmaya başlanmıştır. Dizinin birçok bölümü de Türkiye'de çekilmiştir.

Yeni Kaynak
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir