Şam Saatine Göre filmi Rusya'da da piyasaya sunuldu

Şam Saatine Göre filmi Rusya'da da piyasaya sunuldu 13 Ekim 2018

Ödüllü İran filmi Şam Saatine Göre [2018] Rusya'da da piyasaya sürüldü.

Şam Saatine Göre [2018] filminin farklı dijital versiyonları bazı Rus sinema sitelerinde 11 ile 18 dolar arası ücret karşılığında izlenebiliyor.

İbrahim Hatemi-Kiya'nın yönettiği Şam Saatine Göre filmi, Suriye'ye insani yardım götüren bir İran uçağının Şam havaalanında teröristlerce kaçırılmasını konu alıyor.

Şam Saatine Göre [2018] filminde Babek Hamidiyan ve Hadi Hicazifer gibi İranlı oyuncuların yanısıra, Lübnan ve Suriyeli oyuncular da yer alıyor.

Şam Saatine Göre filmi, İran İslam İnkılabındaki Fecr Film Festivalinde en iyi yönetmen ve en iyi film müziği dallarında Billur Simurg ödülleri kazanmıştı.

Muhammed Hazai'nin yapımcılığını üstlendiği film, İran sinemalarında gişe rekoru kırıp 140 milyar riyal elde etmişti.

Şam Saatine Göre filmi, Irak, Suriye ve Lübnan sinemalarında da gösterime girmişti.

Cannes Film Pazarında sunulan filmin uluslararası gösterim telif hakları Güney Kore ve Japonya dahil olmak üzere bazı ülkeler için alındı. Diğer ülkelerden de dublaj ve gösterim için telif hakkı alınması bekleniyor.

Yeni Kaynak
  • Beğen
    3
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir