Satıcı (2016)'ya bir başarı daha

Satıcı (2016)'ya bir başarı daha 31 Aralık 2016

İran filmi, Satıcı (2016)'ya bir başarı daha.

Online Film Eleştirmenleri Derneği ödüllerinin 20. döneminde, İranlı yönetmen Asğar Ferhadi’nin فروشنده (Satıcı) (2016) adlı filmi, diğer 5 aday arasında yer almayı başardı.Cayeze sitesinin aktardığı habere göre, ünlü sinema sitelerinin yazarları tarafından düzenlenen Online Film Eleştirmenleri Derneği ödüllerinin 20. döneminin adayları belli oldu.

Bu doğrultuda, İranlı yönetmen Asghar Farhadi’nin “Satıcı” adlı filmi, diğer 5 aday arasında yer almayı başardı. İran içinde de yoğun bir ilgi toplayan bu filmin yanında, Fransa’dan “O”, Güney Kore’den “Hizmetçi”, Almanya’dan “Tony Erdman” ve Şili’den “Neroda” da aday olarak gösterildi.

Online Film Eleştirmenleri Derneği, 1997’den beri uluslararası sinema filmlerinin eleştirisi alanında aktif bir rol oynayarak, 300’ü aşkın sinema eleştirmeninin faaliyet ettiği bir dernektir.

Bu ödüllerin sahibi ise 3 Ocak 2017’de belli olacaktır.

Mehr News
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir