Timsah Gözyaşı filmi Ermenistan'da gösterime girdi

Timsah Gözyaşı filmi Ermenistan'da gösterime girdi 31 Aralık 2017

Ermeni izleyiciler, İranlı yönetmen Rıza Hüseyinabadi'nin yaptığı “Timsah Gözyaşı” isimli filmine büyük ilgi gösterdi.

İranlı Yönetmen Rıza Hüseyinabadi, çekimlerini Ermenistan’da yaptığı son eseri “Timsah Gözyaşı” hakkında yaptığı açıklamada, “Bu film şu anda Ermenistan’ın başkenti Erivan ve Gjumri kentindeki sinema salonlarında gösterime girdi” dedi.

Yönetmen Hüseyin-Abadi, bu filmin Erivan'da Ermeni dublaj ve bazı seanslarda ise Ermenice altyazıyla vizyona girdiğini belirtti.

Söz konusu filme Ermeni izleyicilerin büyük rağbet gösterdiğini açıklayan Hüseyin-Abadi, bu filmin İran-Ermenistan’ın ortak yapımı olduğunu söyledi.

Rıza Hüseyinabadi ilaveten, "Timsah Gözyaşı" önümüzdeki iki aya kadar İran’daki sinema salonlarında da vizyona girecek. Tabii ki, filmin Ermenice olan kısımları Farsça altyazı olarak gösterilecektir” açıklamalarında bulundu.

Sözü geçen filmin oyuncu kadrosunda İranlı ve Ermeni aktörler yer almaktadır.

Mehr Haber Ajansı
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir