Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Güzel Cin filminde rol almak için İran'a gidiyor

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, Güzel Cin filminde rol almak için İran'a gidiyor 27 Eylül 2017

Türk oyuncu Nurgül Yeşilçay, İranlı yönetmen Bayram Fazlı'nın yöneteceği 'Güzel Cin' isimli filmde efsane isim Perviz Perestui ile birlikte rol almak için İslam İnkılabına gidiyor.

İranlı yönetmen Bayram Fazlı'nın çekeceği جن زیبا 'Yedullah'ın Güzel Cini' isimli sinema filminin çekimlerine Ekim ayının ilk haftasında başlayacak olan Nurgül Yeşilçay, Perviz Perestui ile başrolü paylaşacak. Nurgül Yeşilçay, Dilaram karakterini canlandırdığı film için İran İslam Cumhuriyetinde beş hafta kalacak. 

Katılacağı yeni proje için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Nurgül Yeşilçay, İran'da çekilecek filmle özellikle uluslararası festivallerde iddialı olduklarını söyledi. Yeşilçay, ‘İran'a gideceğim için çok heyecanlıyım. Uluslararası ödüllerimiz olabilir.' dedi.

İran sineması özellikle son dönemlerde uluslararası festivallerde ödüle doymuyor. Nurgül Yeşilçay'ın da katkıda bulunacağı "Yedullah'ın Güzel Cini" filmi bu konuda daha iddialı olacak gibi.

Yeni Kaynak
  • Beğen
    2
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Yönetici
  Admin 05 Ekim 2017, Perşembe
Orta Doğu’da Amerikan askeri üssü barındırmayan ve dolayısıyla bölgenin en güvenli ülkesi olan İran İslam İnkılabı hakkında oyuncumuz Nurgül Yeşilçay maalesef ’’İran da karışık. Bilemedim’’ diye tweet paylaşmış. Rol alacağının bildirildiği ’’Güzel Cin’’ adlı İran filminde oynayıp-oynamayacağına dair tereddütlerini belirtmiştir. Film çekimleri henüz başlamadan haberi paylaştığımız ve birilerinin magazin haberlerine ortak olduğumuz için özür dileriz. İnşallah Nurgül Hanım tereddütlerinin yersiz olduğunun farkına varır ve komşu iki ülkenin bu sinema işbirliği projesini devam ettirir.