Vietnamlı oyuncu Lan Phuong, İran filminde rol alacak

Vietnamlı oyuncu Lan Phuong, İran filminde rol alacak 12 Ağustos 2018

Vietnamlı aktris Lan Phuong, İranlı yönetmen Kurban Muhammed-pûr'un yeni sinema filmi projesinde rol alacak.

1983 doğumlu Lan Phuong, Vietnamlı bir kadın oyuncu, komedyen ve program sunucusudur.

Başarılı oyunculuğundan ötürü birçok milli ödül alan Lan Phuong, İranlı yönetmen Kurban Muhammedpur'un Vietnam'da çekeceği "Loving in Hanoi / Hanoi'de Aşk" filminde rol alacak.

İranlı yönetmen Kurban Muhammedpur daha önce Hindistan'da Salaam Mumbai (2016) ve Şeytanın Kızı (2018) filmlerini çekmişti. Hanoi'de Aşk filmi de bu iki filmin devamı niteliğinde olacak.

Hanoi'de Aşk filminin konusu şöyle olacak: Ali isminde becerikli bir İranlı piyanist nişanlısının vefatının ardından ciddi bir depresyon yaşamaktadır.

Durumunu düzeltmek ve kaybının acısını dindirmek isteyen ailesi onu, en iyi arkadaşı Ahmet'in yanında vakit geçirmesi için Vietnam'ın başkenti Hanoi'ye gönderir. Ancak Hanoi'de onu umulmadık olaylar beklemektedir.

iFilm TV'nin verdiği habere göre Hanoi'de aşk filminde rol alacak diğer İranlı ve Vietnamlı oyuncular da çok yakında belirlenecek ve hemen ardından filmin çekimlerine başlanacak.

Yeni Kaynak
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 0 Yorum Yapılmış
Misafir