Yasin (2015) Filmi Gösterimde

Yasin (2015) Filmi Gösterimde

  Haziran 19, 2019

  1.439 Okunma

İran filmi "Yasin" (2015) gösterime girdi.

Senaryosu bir takım çalışması ürünü olan ve yönetmenliğini Hamit Umrai'nin (حامد امرايي) üstlendiği IRIB (İran İslam Cumhuriyeti Radyo ve Televizyonu) iFilm TV yapımı film; ياسين (Yasin) (2015) gösterime girdi.

Yasin (2015) adlı İran filmi; küçük yaşta olmasına rağmen Kur'an-ı Kerim'i ezberlemiş bir çocuğu ve onun bu meziyetini kullanarak rüşvet, haram para ve şöhret ardınca giden babasını konu alıyor. Gelişen olaylar dizisi ile baba kendisini sorgulamak zorunda kalıyor.

Yasin (2015) filminde Hamit Ferruh-Necad, Periveş Nazariye, Rıza Tevekküli ve Cafer Keremi gibi meşhur oyuncular rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.