Yeşilçay İran filmiyle beyaz perdede

Yeşilçay İran filmiyle beyaz perdede 29 Eylül 2017

Oyuncu Nurgül Yeşilçay film çekimleri için İran İslam Cumhuriyetine gidiyor.

Oyuncu Nurgül Yeşilçay, yeni sezonda çok farklı bir projeyle hayranlarının karşısına çıkmaya hazırlanıyor.

İranlı yönetmen Bayram Fazlı'nın çekeceği 'Güzel Cin' isimli sinema filminin çekimlerine Ekim ayının ilk haftasında başlayacak.

Yapımcılığını Mehrdad Ferit'in, yönetmenliğini yurt dışındaki festivallerde kazandığı başarılarla tanınan Bayram Fazlı'nın üstlendiği filmde Perviz Parastui ile başrolü paylaşacak olan ünlü oyuncu, önümüzdeki günlerde İran'a hareket edecek.

Yeşilçay, 'Dilaram' karakterini canlandırdığı 'Güzel Cin' adlı film için İran'da beş hafta kalacak.

Yeşilçay, yeni dönemde yapacağı çalışmalarla ilgili duygularını şöyle dile getirdi: "İran'a gideceğim için çok heyecanlıyım. Uluslararası ödüllerimiz olabilir."
  • Beğen
    0
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 1 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Yönetici
  Admin 05 Ekim 2017, Perşembe
Orta Doğu’da Amerikan askeri üssü barındırmayan ve dolayısıyla bölgenin en güvenli ülkesi olan İran İslam İnkılabı hakkında oyuncumuz Nurgül Yeşilçay maalesef ’’İran da karışık. Bilemedim’’ diye tweet paylaşmış ve rol alacağının bildirildiği ’’Güzel Cin’’ adlı İran filminde oynayıp-oynamayacağına dair tereddütlerini belirtmiştir. Film çekimleri henüz başlamadan bu haberi paylaştığımız ve birilerinin magazin haberlerine ortak olduğumuz için özür dileriz. İnşallah Nurgül Hanım tereddütlerinin yersiz olduğunun farkına varır ve komşu iki ülkenin bu sinema işbirliği projesini devam ettirir.