Zarif; Şam Saatine Göre (2018) filmini övdü

Zarif; Şam Saatine Göre (2018) filmini övdü 10 Şubat 2018

İran İslam İnkılabı Dışişleri Bakanı Zarif, Şam Saatine Göre (2018) filmini yönetmen ile birlikte izleyip filmi sosyal medya hesabı aracılığıyla övdü

İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif, instagram sayfasında paylaştığı yazıda izlediği "Şam Saatine Göre" isimli İran yapımı sinema filmini eşsiz bir eser olarak yorumladı.

İran Dışişleri Bakanı Muhammed Cevad Zarif instagram sayfasında şöyle bir yazı paylaştı:

Bugün 8 Şubat Perşembe, eşim ve bakanlığın bazı yardımcılarıyla birlikte ‘Oj’ film yapımı şirketi ve İbrahim Hatemikiya’ya misafir olduk; birlikte ülkemizin bu büyük yönetmeninin ‘Şam Saatine Göre’ isimli büyüleyici filmini izledik. Tam anlamıyla eşsiz bir eserdi.

Önde gelen İranlı yönetmen İbrahim Hatemi-kiya'nın son yaptığı “Şam Saati İle” filmi, İran sinemasının en büyük şöleni olarak bilinen ve bu yıl 36’ncısı Tahran ile İran’ın dört bir yanında düzenlenen Fecr Film Festivali’nde gösterilmektedir.

Mehr Haber Ajansı
  • Beğen
    2
  POPÜLER ÜYELER Nasıl İşliyor ?
  Nasıl İşliyor?
Üyelerimizin bulunduğumuz ay içerisinde filmlere yapmış olduğu yorumlar, yorumlarının uzunluğu ve karakter sayısı, film puanlamaları ve filmin iyi veya kötü olduğunu belirledikleri işlemlerle özel geliştirmiş olduğumuz bir puanlama sistemi sayesinde popüler üyelerimiz belirlenmektedir.
  BENZER HABERLER
  Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Serkan 15 Şubat 2018, Perşembe
Kasım Süleymani’de film yapımcısının alnından öptü. Ülkemizde gösterime girmeyeceği malum, umarım en kısa zamanda da bu sayfada izleme imkanımız olur. Yeni Kaynak sayfası takipteyiz ona göre. Sağladığınız hizmetlerden dolayı da çok teşekkür ediyorum.
Avatar
Ziyaretçi
Muhammed Arslan 22 Şubat 2018, Perşembe
inşaallah en kısa zamnda siteye yüklersiniz. Sabırsızlıkla bekliyoruz.
Avatar
Ziyaretçi
Ali Rıza Ünal 28 Mart 2018, Çarşamba
Zarif’in İngilizce twitter hesabını takip ediyorum.

Kısa paylaşımları ile hedefi tam on ikiden vurup, dünyadaki çifte standartları, yanlışları göz önüne seriyor.

Eminim Zarif’in övdüğü bu film izlemeye değerdir.