Abbas Emiri Mukaddem

Doğum Yeri : Amul Doğum Tarihi : 1950 İranlı merhum oyuncu Abbas Emiri Mukaddem (عباس اميری مقدم) Amul'de doğdu. Liseyi bitirdikten sonra Reşt şehrinde bir tiyatroya katıldı ve piyes oyunculuğuna başladı. Sinema kariyerine ise "Orman Devrimi" dizisinde küçük bir rol oynayarak başladı. Oynadığı ilk film "Kışta Ateş" (1984) oldu. Ancak "Gelin" filmindeki başarılı oyunculuğu ile ün kazandı. En meşhur oyunculukları "Yusuf Peygamber" dizisinde Amun Tapınağı Kâhini ve "İmam Ali" dizisinde Ebu Musa El-Eş'ari rolleriydi. Oynadığı en son rol, "Muhtarname" dizisindeki Amir bin Mesud oldu. Abbas Emiri Mukaddem 2010 yılında bir trafik kazasında hayatını kaybetti.
 1. Beş Parasız
  Tüm Bilgiler
  Beş Parasız Dram, Romantik 
  Türkçe Altyazı
  Mağrur bir moda tasarımcısı olan İrac yeni evlenmiştir ancak şirket sahibinin oğlu şirketi devralmak için İran'a gelince İrac'a çıkış verilir. İşini kaybettiğinin duyulmasını istemeyen İrac, birikimlerini harcamaya başlar. Tâ ki...
  • 2009
  • İran İslam Cumhuriyeti
  • 720P
  • IMDb 8.3
  • 829
  • 1
Abbas Emiri Mukaddem Resimleri
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.