720P
Şşş! Kızlar Bağırmaz!
Altyazı

Şşş! Kızlar Bağırmaz!

Şirin birkaç saat sonra evlenecektir ancak umulmadık birşey olur ve bir adamı öldürür. Bu suçun sebebi, Şirin'in kâbus dolu çocukluğunda gizlidir. Sır düğümleri bir bir çözülür ve asıl soru ortaya çıkar: "Gerçek Suçlu Kimdir?"
 •  Orjinal Adı:

  هیس! دخترها فریاد نمی‌زنند

 •  Tür: Dram

 184795İZLENME

 114FAVORİ

 7.0İMDB

Detay
 1. Şşş! Kızlar Bağırmaz!  
 2. Şşş! Kızlar Bağırmaz!  
 3. Şşş! Kızlar Bağırmaz!  
 4. Şşş! Kızlar Bağırmaz!  
 5. Şşş! Kızlar Bağırmaz!  
 6. Şşş! Kızlar Bağırmaz!  
 1. 720P
  Ötekinin Babası
  Ötekinin Babası
  Şahap, beş kişilik bir ailede yaşayan 6 yaşında bir çocuktur. Ancak okul çağına gelmesine rağmen konuşamamaktadır....
  •   Tür : Aile, Dram
  •   İzlenme: 10520
  •   63
     6
  •   Vizyon : 2015
  •   Süre : 104 Dk.
  IMDb8.0
  Altyazı
  720P
  Masallar
  Masallar
  Modern İran'da gerçekleşen ve kısmen birbirine bağlı olan hikaye ve olaylar dizisi....
  •   Tür : Dram
  •   İzlenme: 16395
  •   76
     3
  •   Vizyon : 2014
  •   Süre : 87 Dk.
  IMDb7.6
  Altyazı
  720P
  Bu Kadın Hakkını Arıyor
  Bu Kadın Hakkını Arıyor
  Geçmişte kendisine zoraki dayatılan bir hayatı yaşamış olan kadın, intikam arayışına girer....
  •   Tür : Dram
  •   İzlenme: 6917
  •   40
     2
  •   Vizyon : 2015
  •   Süre : 80 Dk.
  IMDb7.1
  Altyazı
  720P
  Biri Seninle Konuşmak İstiyor
  Biri Seninle Konuşmak İstiyor
  Yasemin doğumundan beri annesi Leyla ile birlikte yaşamaktadır. Leyla, Yasemin'in babasıyla görüşmesine asla izin vermemiştir. Yasemin bir kaza geçirince.....
  •   Tür : Dram
  •   İzlenme: 12374
  •   92
     7
  •   Vizyon : 2012
  •   Süre : 90 Dk.
  IMDb5.8
  Altyazı
  Yorum Alanı 73 Yorum Yapılmış
Misafir
Avatar
Ziyaretçi
Cafer Sadık Bilge 10 Ocak 2016, Pazar
Dünya meşgaleleri yüzünden çocukları ile ilgilenmeyen anne-babalar..
Şehvetleri yüzünden masumların hayatlarını karartan sübyancılar..
Dile düşmemek için şikayetten kaçınan sözde onur(!) düşkünü aileler..
Aşık olup da hayata tutunan ve hayata tutunduran vefalı gençler..
Ve İslami-ilahi adaletin peşinden giden avukat ve polisler..

KIZLAR BAĞIRMAZ! adlı ciğerleri dağlayan bu İran filmi, hazin bir vakaya el atıp, toplumun her kesimine hitap etmekte ve çok güzel bir toplumsal mesaj vermektedir.

Mutlaka izlenmeli.
Avatar
Ziyaretçi
İbrahim Ethem İMAMOĞLU 20 Ocak 2016, Çarşamba
Şirin, beklediği en mutlu ânın, yani nikahının arifesinde bir adam öldürüyor. Ve hem onun, hem damadın ve hemde çiftin ailelerinin hayatı kararıyor. Ancak gelin hanımın ailesi tutulan avukat hanıma ’’Neden kızımız düğününden birkaç saat önce gidip bir adam öldürsün?’’ diye sorunca, avukat hanım bu cinayetin arkasında yatan sebebi araştırmaya koyuluyor. Ve keşfedilen hüzünlü bir geçmiş oluyor.

Şşş! Kızlar Bağırmaz! filmi hüzün ve dram dolu olsa da, hikayesi ve verdiği (zoraki olmayan, doğal) mesaj ve eğiticiliği ile dram sevmeyen seyirciyi dahi kendine çekiyor.

Ben izleyip beğendim. Özellikle beğendiğim İran’daki İslami adalet sistemi oldu. Cinayetlerde kısas uygulanması, tecavüz-terör vb. cürümlerde idam cezasının verilmesi gibi şeriat kurallarının gerekliliğini bir kez daha gördüm. Ancak bunun son nokta olduğunu da öğrendim. Nasıl ki ameliyathane Hastahane’nin bir parçası olmasına rağmen tedavide bir son çare ise, İslam Devletinde de ceza kanunları -hastalıkların yayılmaması için- bir son çaredir. Uygulanması gereken ilk çare değildir. İslam Devletinde de ilk çare, toplumun sorumlu davranması ve cürümlere engel olmasıdır. ’’Şşş! Kızlar Bağırmaz!’’ filminde İranlı yönetmen hanım; Puran Dırahşende ve filmde rol alan oyuncular adeta bunu bağırıp feryat ediyor. Bu feryadı idrak kulakları kapanmamışların duyacağından eminim.
Avatar
Ziyaretçi
Banu CİHAN 20 Ocak 2016, Çarşamba
Puran Dırahşande’nin ’’ŞŞŞ! KIZLAR BAĞIRMAZ!’’ filmi, İran İslam Cumhuriyeti’nin 2013 yılında İslam Devriminin yıldönümünde düzenlediği 31. Uluslararası Fecr Film Festivalinde, seyirci beğenisi ile en iyi film ödülünü kazanmıştır.

Böyle bir film mutlaka izlenmeli.
Avatar
Ziyaretçi
Sümeyye Turunç 22 Ocak 2016, Cuma
’’Sessiz! Kızlar Bağırmaz!’’ adlı bu İran filmini izlerken ağladım. Kim ağlamadan durabilir ki? Ben genelde dram sevmem ama bu filmi çok beğendim. Tavsiye ediyorum.
Avatar
Ziyaretçi
Dırbaz Bağrıaçık 24 Ocak 2016, Pazar
Farsça, Mezopotamya bölgesindeki tüm dilleri etkilemiş gibi. Türkçe ve Kürtçe bayağı bir kelime işittim filmde. İzlerken çoğu yerde altyazıya ihtiyaç hissetmedim. Teşekkürler.
Avatar
Üye
  Smurgg 30 Mart 2019, Cumartesi
Türkçe ve Farsça birbirinden çok doğal olarak etkilenmiş iki güzel dildir fakat Farsça ile Kürtçenin ortak kelimeler barındırması etkilenmeden ziyade aynı kökenden geliyor oluşundandır.
İMZA
Şirin
Avatar
Ziyaretçi
Mustafa Türkmen 24 Ocak 2016, Pazar
Bu film sözde ’’itibar ve saygınlığın’’ korunması için suçların görmezden gelinmesine ve böylece toplumun dolaylı olarak cürmü işleyen kişilerle el ele vermiş olmasına değiniyor. Evet, ’’Şşş! Sessiz! Sakin ol! Feryat etme!’’ gibi telkinlerle büyüyen bir toplum, ’’rezil olmak ve saygınlığın gitmesi’’ korkularıyla mağdurlara da benzer telkinler vermekte ve onların bu mağduriyetle ve kendilerini suçlayarak yaşamalarına sebep olmaktadır.

İran Sinema Yönetmenleri Birliği başkan yardımcısı olan Puran Dırahşende Hanım gibi başarılı bir film yönetmeni böyle önemli bir konuya el atınca ortaya çıkan ürün çok da güzel ve etkili olmuş.

Umarız bu film tüm toplumlarda cürme ve mücrimlere karşı bir nebze de olsa uyanışa vesile olur ve sessizlere feryat kazandırır.

Bu vesile ile Yeni Kaynak ekibine çevirileri için teşekkür ediyor ve hizmetlerinin devamını istirham ediyoruz.
Avatar
Ziyaretçi
İbrahim Ethem Ballı 24 Ocak 2016, Pazar
Film çok güzel ve etkileyiciydi. Teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
Meryem Sancar 24 Ocak 2016, Pazar
Neden bu filmi izledin ki Meryem?! Salya-sümük! İran filmi bunlar! Başka ne bekliyordun! Beter ol, e mi?!
Avatar
Ziyaretçi
Ali Asğar NAZLI 24 Ocak 2016, Pazar
Film çok güzel. İzlenilmeye değer. Teşekkür ederim.
Avatar
Ziyaretçi
Yasemin Yüce 24 Ocak 2016, Pazar
Harika bir dram filmi. Mutlaka izleyin.
Avatar
Ziyaretçi
Nurhan Demir 24 Ocak 2016, Pazar
Film çok güzeldi. Teşekkürler. Ve merak ediyorum, acaba filmde bir ara haberlerde gördüğümüz benzer bir olaya gönderme mi var? Hani İran tecavüzcüsünü öldüren bir kadını asmıştı ya. Teşekkürler.
Avatar
Yönetici
  Admin 24 Ocak 2016, Pazar
Filmdeki gönderme sorumsuz davranan toplumadır. Yoksa İrandaki İslami adalet sistemine bir gönderme yoktur. Bunu yönetmenin kendisi de söylemektedir. Ayrıntılı bir araştırma için Güler Hazar'ın Malatya Uluslararası Film Festivalinde yönetmen Puran Dırahşende ile yaptığı "Burada da Film Çekmek İsterdim" başlıklı söyleşisine bakabilirsiniz.

Ve bahsettiğiniz ’’Reyhane Cabbari’’ hakkında yayınlanan batı kaynaklı yalan haberler olsa gerek. Ki, o tecavüz iddiasını uydurarak kısastan kurtulmaya çalışan biriydi. Gerçeği şuradan öğrenebilirsiniz:

Batı Çarpılmışı Medyanın Reyhaneh Jabbari Yalanı - Nasr TV
Avatar
Ziyaretçi
Ayşe Pamuk 24 Ocak 2016, Pazar
Çok hüzünlü ve etkileyici bir film. Mutlaka, mutlaka izleyin.
Avatar
Ziyaretçi
İlknur Çelik 25 Ocak 2016, Pazartesi
Film çok hüzünlü ve etkileyiciydi. Teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
Semra Turabi 25 Ocak 2016, Pazartesi
Güzel bir filmdi. Mutlaka izlenmeli.
Avatar
Ziyaretçi
Kübra Bozkurt 26 Ocak 2016, Salı
Film çok güzel; ancak sitedeki bir sorundan sanırım çok yavaş film sürekli donuyor bu sorun hallolursa mükemmel olur. Emeğinize sağlık ...
Avatar
Yönetici
  Admin 26 Ocak 2016, Salı
Filmi -istenildiği üzere- yüksek kalitede yükledik. Dolayısı ile aylık internet kotasını aşanlar veya internet hızı yavaş olanlar sorun yaşayabilir. Onların yapması gereken ise filmi indirip izlemektir. Bir dahaki sefer indirip izlemeyi deneyin. Her neyse. Filmi izleyip beğendiğinize sevindik. Teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
Ahmet ASLIYÜKSEK 30 Ocak 2016, Cumartesi
Filmi instagramda meşhur olan elmanın içinden çıkan yüzük ile evlenme teklifi etme sahnesi ile tanıdım. Filmin bu aşk konusu üzerine devam edeceğini düşünüyordum fakat yanılmışım.

Filmin sonuna kadar kendimi tuttum dayandım fakat sonunun böyle bitmesine dayanılacak gibi değil. İnsanlığa vermiş olduğu mesajla ne kadar üzülecek bir durumda olduklarını olduğumuzu ortaya koyuyor.

Filmi çok beğendim Puran Dırahşande Hanıma ve tüm oyunculara bu güzel eser için ayrı ayrı teşekkür ediyorum..
Avatar
Ziyaretçi
zulbisGce 08 Şubat 2016, Pazartesi
Yaa Şirin'in kurtulması lazımdııı
Avatar
Ziyaretçi
Filiz 12 Şubat 2016, Cuma
Şiddetle tavsiye edilir çok güzel bir film
Avatar
Ziyaretçi
izleyici 19 Şubat 2016, Cuma
Allah’ın adaleti şaşmaz! Gerçekten etkileyici bir film izlenmeli. Ama Allah rızası için bu filmi izleyip şeriatin gerçekten ne olduğunu bilmeden yargılama yapmayın. Bu şeriat değil!!!
Avatar
Yönetici
  Admin 21 Şubat 2016, Pazar
Evet, etkileyici bir film. Ancak İslami hamiyetinizin duygusal şekilde yansımış hâli olan "Şeriat bu değil" ifadeniz hatâlıdır. Kafir-laik bir yönetimin sultası altında yaşayan biz Anadolu halkının bilmediği-bilemeyeceği ve eleştiremeyeceği Şeriat budur ve ne güzel bir şeydir.

Öyle ki; sübyancılar, tecavüzcüler, teröristler -bu kanıtlandığı takdirde- sokak ortasında idam ediliyor. Ve böylece halk pisliklerden arındırılıyor ve pislik olmaktan caydırılıyor.

Ve yine, katiller de -nefs-i müdafaa- vb. gereçeklerle sabit olmadığı takdirde kısas ediliyor. Aksi takdirde her kadın bir adam öldürüp -taciz-tecavüz vb- iftiraları ile kısastan kurtulurdu. Nefs-i müdafaanın kanıtlanması gerekir.

Yani, İran’daki İslami şeriat yeryüzünde Allah’ın adaletinin mücessem hâlidir. Çünkü bu kanunlar Kur’an ve Ehl-i Beyt’ten istinbat edilerek hazırlanmıştır.

Ve bu film izlenmeli.. İzlenmeli ki toplum bilinç ve sorumluluk kazansın. ’’Onur, lekelenmek’’ vb bahaneler ile suçları ve suçluları görmezden gelmesin. Ve dava etsin, şahitlik etsin. Ki; Şirin’ler tacizden de, bu öfkeyle -kendini dizginlemeyip- adam öldürmekten de, idamdan da kurtulsun.
Avatar
Ziyaretçi
İZLEYİCİ 1D 26 Şubat 2016, Cuma
Toplumsal sorunlarlara değinmiş yönetmenlerin filmlerine eğilmeniz çok güzel, başka yönetmenlerin filmlerini de rica ediyoruz lütfen.
Avatar
Ziyaretçi
Hema 11 Mart 2016, Cuma
Emir ali oyuncusunun adı ne biliyor musunuz
Avatar
Yönetici
  Admin 18 Mart 2016, Cuma
Nima Safai (نیما صفایی). Ancak kendisi hakkında fazla bilgi bulamadığımız için ekleyemedik.
Avatar
Ziyaretçi
fatıma akar 20 Mart 2016, Pazar
çok doğru bir tespit... filmi izleyip de islam ın adaleti hakkında yorum yapmak çok yanlış. bu filmde de görüldüğü gibi bu veya benzeri durumlarda genelde yargılanan bir kişi ama böyle bir olayda dahli bulunanlar ilahi adalet huzurunda elbette hesap verecektir... mahkeme i kübrada hiç kimseye zerre kadar haksızlık edilmez. çünkü o; ’’öyle bir mahkeme ki hakimin kendisi şahit...’’
Avatar
Ziyaretçi
asiye 26 Mart 2016, Cumartesi
İdamla bile ols kimse kimsenin canına kast edemez ve etmemelide.
Avatar
Ziyaretçi
Mustafa 28 Mart 2016, Pazartesi
Sübyancıların yaşamaları ve hayatlarını kararttıkları sabilerle aynı havayı solumalarının iyi bir şey olacağını sanmıyorum.
Avatar
Ziyaretçi
Ahmet Tabip Çağlacı 19 Haziran 2016, Pazar
Kadının orada ne yapmasını beklerdiniz? Adamı öldürmemesini mi?
Avatar
Ziyaretçi
Onur yldz 22 Şubat 2016, Pazartesi
Muhteşem bir filim. Bu site ile henüz tanıştım ve nice güzel filimler izleyeceğimden eminim, teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
sharifi 09 Mart 2016, Çarşamba
bu filmin ilik haftasinda 120 kadin Tahranda karakola gitdip tecavuz nedeniyle şikayetci olmuştular. insanlari çok etkiledi
Avatar
Üye
  vincent 09 Mart 2016, Çarşamba
Filmi ben beğenmedim. Kör göze parmak sokarcasına aşırı didaktik ve yer yer ajitasyona varır derecede mesaj kaygılı olması bana .....'ün filmlerini hatırlattı.

Bu arada siteniz bir harika. Emeklerinize sağlık.
Avatar
Ziyaretçi
Hilal Arkan 08 Nisan 2016, Cuma
Mutlaka izlenmesi gereken bir film, insanların sözde onurlarını düşünerek hem kızlarının hem idam mahkumu birinin hayatıyla nasıl oynayabileceğini gösteriyor. Bu onur ve leke meseleleri günümüzde de mevcut, çoğu aile tecavüzcüleri ne sorguluyor ne yargılıyor, hatta öyle aileler var ki kendi kızlarını bile suçlu bulabiliyor. Ben filmde tacize uğrayan diğer kız çocuğunun annesini son dakikaya kadar hep suç duyurusunda bulunacak diye bekledim; fakat koca korkusu hiç şaşırtmadı!!!!
Avatar
Ziyaretçi
Mercan1461 28 Nisan 2016, Perşembe
Filmi farklı bir yere ekleyemez misiniz? Tek Türkçe altyazılı bulabildiğim site bu, ama buradan da indiremiyorum :(
Avatar
Yönetici
  Admin 29 Nisan 2016, Cuma
Sitemiz indirme üzerine değil, izleme üzerinedir. Ancak izlenilen görüntüyü kaydetme veya indirme yöntemleri illa ki vardır. Araştırabilirsiniz.
Avatar
Ziyaretçi
nursen yılmaz 30 Nisan 2016, Cumartesi
size çok şey katacağından eminim... tavsiye edilir iyi seyirler
Avatar
Ziyaretçi
alpi 04 Mayıs 2016, Çarşamba
Ağladım...
Avatar
Ziyaretçi
çikocey 07 Mayıs 2016, Cumartesi
Kalbimi, aklımı, fikrimi, beynimi yitirdim..
Anne-Babalar lütfen evlatlarınızla ilgilenin, onları dinleyin...
Şahane bir filmdi...
Avatar
Ziyaretçi
se her 04 Haziran 2016, Cumartesi
Çocuğuna iyi bir gelecek(!) hazırlamak uğruna, gece gündüz çalışan, çocuğunun ihtiyaçlarını karşılayamayan, onları sevgi ve şefkatlerinden mahrum bırakan, layığıyla anne-baba olamayan ebeveynler 1 saat 40 dakikalarını ayırıp oturup izlesinler. Lütfen!
Avatar
Üye
  semire 14 Haziran 2016, Salı
benim hep merak ettiğim ise şudur: acaba konusu bu şekilde olan filmlerde oyanayan küçük oyuncular filmin konusundan haberdar mıdır, ya da merak edip oynadıkları filmleri izliyorlar mı, yani eğer haberdar ve izliyorlarsa bu çocuklar için acayip bir travma olur, rol de olsa...

bu konuda çekilmiş bir çok film vardır elbet, biraz bu filmi farklı kılan belki filmin sonucu süreçten ziyade...
Avatar
Yönetici
  Admin 15 Haziran 2016, Çarşamba
Hassasiyetiniz ve düşünceniz takdire şayan. Ancak şunu gözardı etmemek gerekir ki, bu filmi çekenler bu konuda bizden daha hassaslar ki böyle bir çalışmaya girişmişler. Yani, çocuklar içerikten ve filmden habersizdirler. Belki büyüyünce filmi görürler ve o zaman da, hem yetişkin olup meseleyi anladıkları, hem de farkındalığa sebep oldukları için, eminiz travma geçirmezler. Teşekkürler.
Avatar
Ziyaretçi
Serra 15 Haziran 2016, Çarşamba
Alternatif video seçenekleri eklemeniz mümkün mü?
Avatar
Yönetici
  Admin 15 Haziran 2016, Çarşamba
Reklam barındırmayan başka bir video stream sitesi bulursak, şüphesiz oraya da ekleriz.
Avatar
Ziyaretçi
merve bat tonkuş 22 Haziran 2016, Çarşamba
Tek kelime bu filmin özeti : muazzam!

Herkesin izlemesi, ders çıkarması, üzerinde oturup düşünmesi, şükretmesi gerektiğini hatırlatan, ağlatan, can acıtan, empati kurulmasını sağlayan bir baş yapıt.

Dilerim ki böyle bir olayın benzeri yaşanmasın! Dilerim ki yaşandığı takdirde kızlarımız ya da erkeklerimiz sessiz kalmasın! Dilerim ki böyle bir olayda sadece gerçek! suçlu ceza alsın, ruhu öldürülmüşlerin bari bırakın da bedeni yaşasın, bırakın da ruhlarını yeniden kazanma şansları olsun..
Avatar
Üye
  emelmemis 25 Haziran 2016, Cumartesi
SONUNU BÖYLE BEKLEMİYORDUM GÜZELDİ FİLM İZLENMEYE DEĞER :’(
Avatar
Ziyaretçi
Bushraa 30 Haziran 2016, Perşembe
Bi iran filminin sonu da doğru düzgün bitse ya bu ne.. Film ya iyi son ile biter ya kötü son ile, bunlar öyle yerde bitiriyor ki kalakalıyosun.
Avatar
Ziyaretçi
sevil dag 12 Temmuz 2016, Salı
Cok güzel Film tavsiye ederim ve sonunu kötü bitti malesef :(
Avatar
Ziyaretçi
Sema Doğan 28 Temmuz 2016, Perşembe
Sürekli karşılaştığımız bu üzücü durumun beyaz perdeye aktarılmasını beğendim.
Çocuklarımızla iletişimi bırakmayıp onları dinlemeyi öğrenmeliyiz. Üzücü bir filmdi, anne olarak çok etkilendim.
Avatar
Ziyaretçi
Seda Lale 28 Temmuz 2016, Perşembe
Çocuk istismarının birey üzerindeki etkisi çok güzel aktarılmış.
Ağlayarak izledim, tavsiye ederim.
Avatar
Ziyaretçi
Kerim Kara 04 Ağustos 2016, Perşembe
Film gerçekten mükemmel. Filmi yapan ve çeviri ile bizlere sunan herkesten Allah razı olsun. Daha fazla film bekliyoruz. Allah yardımcınız olsun.

Bu tür İran filmlerini izledikçe bizim ülkemizdeki ahlaksızlık kokan filmler aklımıza geliyor ve kahroluyoruz. Acaba ne zaman ülkemizde de böyle filmler yapılacak ve böyle bir adalet sistemi kurulacak? Allah tez zamanda nasip etsin.
Avatar
Ziyaretçi
ece 11 Ağustos 2016, Perşembe
-- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --
"8 yaşındayken öldüm ama hiç kimse katilimi aramadı." Bu replik kelimenin tam anlamıyla beni bitirdi. Filmde kızılması gereken o kadar çok karakter var ki hangi birini sayayım.

İran sineması toplumun kanayan yaralarını ele alıp bunları izleyiciye sunmayı çok iyi biliyo. Kısacası izleyin, izlettirin..
Avatar
Ziyaretçi
who.black 04 Eylül 2016, Pazar
izlenilmesi gereken bir film.
Avatar
Ziyaretçi
Tuğçe 04 Eylül 2016, Pazar
o kadar güzel bir film ki. teşekkürler çeviri için. mutlaka izleyin İran fimlerini
Avatar
Üye
  __meftunn 19 Eylül 2016, Pazartesi
Mükemmel bir film.. İzlenilesi ve taşıdığı sosyal mesajdan dolayı da herkese önerilmesi gereken bir film.
Yeni Kaynak ekibine çok teşekkürler. Gerçekten kaliteli bir iş yapıyorsunuz. Sanırım bu site bağımlılık yaptı.
İMZA
__meftunn
Avatar
Ziyaretçi
Yasemin 19 Eylül 2016, Pazartesi
Çok etkilendim... Ve sonunda ağladım... Yazık ne hayatlar soluyor, ilgisiz anne-baba, öğretmen.. Çok üzüldüm gerçekten bu hayatlar
Avatar
Ziyaretçi
Rojaz 18 Kasım 2016, Cuma
Filmi çok beğendim. Taktire şayan. Tavsiye ederim. Bu Siteyi çok sevdim...
Avatar
Ziyaretçi
İlüzyon 21 Kasım 2016, Pazartesi
Kız çocuklarına baskıların ve tacizlerin arttığı şu günlerde ve de dünyanın çoğu yerinde bu konuda adaletin sağlanamadığı düşünülürse izlenmesi gereken film. İzleyelim ki, kız çocuklarının değerini ve bu olayın etkilerini daha iyi anlayabilelim. Film hakkında başka ne denebilir ki? Gerçeği tümüyle izleyene aktaran muhteşem bir film.
Avatar
Ziyaretçi
Merve 21 Kasım 2016, Pazartesi
Altın ve Bakır filminden sonra tabularımı yıkan yeni bir filmim daha oldu. Pek çok insanın içinde taş ve duvarla örülmüş bir yanın açığa vurulmasıydı film ve bana kalırsa hayatın tam da içindendi.

-- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --
İnsanlar günlük koşuşturmaları içinde etrafındakilere karşı fazlasıyla duyarsızlaşıyorlar, bu o savunmasız ve masum çocukları maalesef fiziksel ya da ruhsal istismara sürüklüyor.

Film gösteriyor ki toplum olarak duyarsız kalınabilecek bir mesele değil ve en çok görev tabi ki anne ve babalara düşüyor. Çocuklarınızla konuşun onları dinleyin. Lanet işleriniz yüzünden ihmal ettiğiniz çocuklarınızın hayatını nasıl bedbaht edebileceğinizi bir düşünün. Evet obsesif bir tavırla sağa sola saldırmak doğru olan değil. Ama çocuklarınızı tanıyın onlara sevgi ve şefkatinizi verin birlikte geçirdiğiniz zamanlarınız olsun.

Son olarak bu filmi kesinlikle ama kesinlikle izleyin izlettirin..
Avatar
Ziyaretçi
Sema Doğan 21 Kasım 2016, Pazartesi
Sürekli karşılaştığımız bu üzücü durumun beyaz perdeye aktarılmasını beğendim. Çocuklarımızla iletişimi bırakmayıp onları dinlemeyi öğrenmeliyiz. Üzücü bir filmdi, anne olarak çok etkilendim.
Avatar
Ziyaretçi
Seda 21 Kasım 2016, Pazartesi
-- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --
çocuk istismarının birey üzerindeki etkisi çok güzel aktarılmış

ağlayarak izledim, tavsiye ederim
Avatar
Ziyaretçi
bekran 23 Kasım 2016, Çarşamba
Bir de Türkiye’ye bak!!
Aşk-ı memnu ile yetişen Türk neslinin şimdiki hali...
imam hatiplerde çocuklara tecavüz,
ve devletin bunu meşrulaştırmaya çalışması...
bir milletin kalitesi onun sanatıyla eş değerdir.
Avatar
Üye
  cafoo21 30 Kasım 2016, Çarşamba
hayatımda çok şey değiştirdi.. mutlaka izlemelisiniz, hele ki son zamanlarda yaşananları görünce.
İMZA
sabe
Avatar
Ziyaretçi
feyza cıpa 12 Aralık 2016, Pazartesi
Fılm cok harıka ama sonunu boyle beklemıyodum. Gercekten cok uzucu. Herkesın ızlemesı lazım. Sosyal mesaj ıcerıklı bır fılm. :(
Avatar
Ziyaretçi
Hilal Acar 22 Mart 2017, Çarşamba
Gerçekten çok güzel bir filimdi
-- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --
sonu çok adaletsizdi
Avatar
Ziyaretçi
Hasan 14 Ekim 2018, Pazar
-- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --
evet.bizim kısa aklımıza ve vicdanımıza göre adaletsizdi. ama herşeyi bilen ve en merhametli olan allah’ın adaleti bunu uygun görüyor. maalesef delil olmadığı için adam öldürmenin cezası idamdır. keşke tanık gelseydi de kurtulsaydı.
Avatar
Üye
  TheSiaR 17 Nisan 2017, Pazartesi
Gerçekten etkileyici bir film.. Yapanların ellerine sağlık..
İMZA
Sokaklarda Mızıka Çalma Çocuk..! Vurulursun..!
Avatar
Ziyaretçi
Filiz Serttaş 20 Haziran 2017, Salı
Böyle bitmemeliydi.yine kızlar sessiz kaldı.ben iptal.
Avatar
Üye
  Anar_M 12 Temmuz 2017, Çarşamba
Aslında itibar denilen her bir şey sadece bir ego tatminidir. Çocuklarımızı zamanında dinlemeli ve yanlarında bulunmalıyız her zaman. Eğer çocuğumuzun bize anlatmak istediklerini zamanında can kulağı ile dinlemesek sonucuna böylecede katlanmak zorunda kalırız
İMZA
Ganjali
Avatar
Üye
  Simurg 09 Ekim 2017, Pazartesi
Buna film demek istemiyorum çünkü bu tamamen gerçek.
Avatar
Ziyaretçi
Dilefruzz 12 Ocak 2018, Cuma
Bunu bir filim olarak adlandirmak hata. bu gercek hayatta yasanan seylerdi.
-- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --
sonu boyle olmamalıydı. yine kotuler ve yaptiklari kotulukler kazandı. Allah belalarini versin boyle insanlarin.
Avatar
Üye
  beyleri 26 Mayıs 2018, Cumartesi
Biri size sesinizi duyurmak istediğinde günlük teşkalelerinizle anlık meşgalelerinizle o sesi sağırlaştırmaya çalışmayın... Hele de bu evladınız ise... Çünkü o sesin ardındaki çığlık bir hayatı yeşertmeye çalışıyor olabilir... Onurunuzun zedeleneceği düşünerek evladınızın gururunu ve şerefini zedelemeyin... Çünkü evladınızın şerefi sizin onurunuzdur zaten...
’’Hiç kimse sınanmadığı günahın masumu değildir...’’ Suçsuz günahsız körpe yavrulara yapıştırılan her etiket kendi suçunu kamufle etmenin diğer adıdır...
Avatar
Üye
  beyleri 29 Mayıs 2018, Salı
Adalet bir çok kez mahkemelerde değil vicdanlarda tecelli eder... Tabi vicdanlar mürde olmamışsa...
  Benzer Filmler
720P
Burada, Bensiz
Burada, Bensiz
Bilindik hayalleri olan küçük bir ailenin dünyası. Anne ailesini kurtarmak için herşeyi kendi yürütmeye çalışır ancak bazı olaylar tüm planlarını bozar....
 •   Tür : Dram
 •   İzlenme: 7017
 •   61
    2
 •   Vizyon : 2011
 •   Süre : 95 Dk.
IMDb8.4
Altyazı
720P
Orta Kat Sakini
Orta Kat Sakini
Yaşadığı çaresizlik sonucu artık orjinal bir hikâye üretemeyen depresyondaki bir senaristin öyküsü.....
 •   Tür : Gençlik, Dram, Romantik
 •   İzlenme: 8379
 •   58
    9
 •   Vizyon : 2014
 •   Süre : 88 Dk.
IMDb5.6
Altyazı
720P
Lantouri
Lantouri
Bir adam genç bir kıza delice aşık olur ve bu hastalıklı tutkusu kızın başına sorunlar açar....
 •   Tür : Aksiyon, Dram
 •   İzlenme: 12718
 •   77
    7
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 112 Dk.
IMDb8.2
Altyazı
720P
Zapas
Zapas
"Zapas" adlı İran yapımı komedi-dram filmi; amatör bir futbol takımının profesyonel lige beklenmedik terfisini konu alıyor....
 •   Tür : Komedi, Aile, Dram
 •   İzlenme: 7168
 •   36
    7
 •   Vizyon : 2016
 •   Süre : 85 Dk.
IMDb5.4
Altyazı