Seyyid Emir Pervin Hüseyni

Doğum Yeri : Tahran İranlı film yapımcısı Seyyid Emir Pervin Hüseyni (سید امیر پروین‌ حسینی) Tahran'da doğdu. Tahran Üniversitesinde tiyatro okudu. 1997'de İran İslam Cumhuriyeti Radyo ve Televizyonu (IRIB) Kolejinin yapımcılık programına katıldı. Birkaç müzik klibi ve diziyi düzenleyip yöneterek sinema kariyerine başladı. Film yapımcılığında çok başarılı olan Seyyid Pervin Hüseyni İran'ın yanısıra Fransa, Lübnan, Afganistan, Türkiye ve İspanya'da da filmler yaptı. Şu ana kadar 5 sinema filmi, 6 TV filmi ve 8 televizyon dizisi yaptı ve hâla başarılı şekilde devam etmektedir. "Lütfen Dönmeyin" (2009), "Ahlakını Düzelt" (2010), "İran Yapımı" (2011), "Toprak ve Mercan" (2013) ve "Ben Salvador Değilim" (2015) gibi birçok filmin yapımcılığını üstlendi.
 1. Toprak ve Mercan
  Tüm Bilgiler
  Toprak ve Mercan Dram 
  Türkçe Altyazı
  İran filmi "Toprak ve Mercan"; Amerikan işgaline maruz kalan Afganistan'daki bir ailenin dramı ve Taliban meselelerini konu alıyor.
  • 2012
  • İran İslam Cumhuriyeti
  • 720P
  • IMDb 0.0
  • 4.306
  • 3
Seyyid Emir Pervin Hüseyni Resimleri
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.