Anadil
720P

Anadil

 Süre: 87 Dakika

 Ülke: 

  

Zebân-ı Maderi (Anadil) filmi; diller arasındaki fark ve dil farkından kaynaklanan iletişim problemleri üzerinde duruyor.

 694İZLENME

 3BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
7.8
Toplamda 9 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
  1. avatar
      admin Eylül 3, 2020 21:36:38

    Kurban Muhammed-pur’un senaryosunu yazıp yönettiği İran filmi Zeban-ı Maderi (Ana Dil) [2012] tebelbül-ü akvam rivayetinden yola çıkarak günümüze uyarlanmış olup konu hakkındaki en başarılı filmdir.

    Filmde Farsça ve Azerice gibi yerel dillerin yanı sıra Arapça, İspanyolca ve Hintçe konuşulmaktadır. Filmde işaret dili de kullanılmaktadır.

    Ana Dil filminde Emir Muhammet Zend (Ferhat), Şuhre Kamer (Şadi), Behrouz Chahel (Mahmut), Hasti Mehdevifer (Sara), Ateş Takipur (Rezevi Bey), Haide Hairi (Rezevi Hanım) gibi İranlı oyuncuların yanı sıra Lübnan’dan Pierre Dagher (Nasır Bey) ve İspanya’dan Maria Garcia (Rüya Hanım) gibi uluslararası çapta başarılı oyuncular da yer almaktadır.

Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.