Başıboş Çalılar
720P

Başıboş Çalılar

 Süre: 40 Dakika

 Ülke: 

  

İran İslam İnkılabı merkezli vahdet ve islami direniş ekseni güçlenmesin diye maalesef emperyalizm uşağı kirli eller, İslam ümmeti içerisinde mezhepçilik fitnesi çıkarmak istemektedir. Bunun için İngiliz emperyalizmi şiiler arasından, Amerikan emperyalizmi ise sünniler arasından aşırı ve sapkın olanlarını desteklemiş, bu aşırılara sapık düşüncelerini tebliğ etmeleri için imkanlar sunmuştur. Ve maalesef emperyalist güçler; sünni ve şii müslümanların, birbirlerini bu bir avuç sapkın (BAŞIBOŞ ÇALILAR)ın inanç ve amellerine göre yargılayıp küsmelerini amaçlıyorlar. Ki, bilinçlendirici belgeselimizde, fitneci İngiliz şiileri ile Amerikan sünnileri ve bu ajanların ortak yönleri kısmen sergilenmiştir. İyi seyirler dileriz.

 1.841İZLENME

 2BEĞEN

 0BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
0.0
Toplamda oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum Alanı 3 Yorum Yapılmış
 1. avatar
    Filiz Bal Temmuz 19, 2016 12:03:58

  Azizi Bey, Abadan Petrol Rafinerisinde çalışan bir mühendis. Kızlarından büyük olanı için nişan hazırlıkları yaparken, küçük kızı Sitare, Abadan’dan ayrılıp Tahran’daki bir veda partisine katılmak ister. Ve ailenin rızası olmadan Tahran’a yola çıkar.

  Aile konusunda çok başarılı bir film ve bu dalda birçok ödül kazandı. Oyuncu kadrosu da çok başarılı. Baba rolündeki Ferhat Aslani de bu filmle en iyi erkek oyuncu seçildi Rusya’da.

  Mutlaka izlemeli.

 2. avatar
    Nuri Temmuz 19, 2016 12:09:51

  Filmin İspanya’dan ödüller almasını umuyorum. Ki bu vesile ile sinema alanında İran-İspanya ilişkileri daha da ilerlesin de, bu iki ülkenin ortak eseri olan harika film ’’Ben Salvador Değilim’’ (2016) gibi birçok yapıt görelim.

 3. avatar
    İsra Şubat 21, 2019 14:03:01

  Etkileyici, hayatın içinden kesitlerle gerçekçi bir film.. İzlenmeli kesinlikle, kadınların ataerkil tüm toplumlarda ve insanlık tarihi boyunca mahrum bırakıldıkları var olma mücadelesini, aile ekseninde ele alıyor.. ’’Hürriyet en temel haktır.’’

Sitemizde bulunan film, videolar, film fragmanları ve diğer tüm videolar çeşitli paylaşım ortamlarında da bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube.com, video.google.com, yahoo.com vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Serverımıza kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Aymovie sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunubilirler.