Cahiliyye Çocukları
720P

Cahiliyye Çocukları

  

Necdli Bedeviler (Suudi Vahhabiler) hakkında Hidayet Medya'nın sunduğu ibret dolu belgesel.

 2.643İZLENME

 7BEĞEN

 1BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
0.0
Toplamda oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
  1. avatar
      Mehmet Hüdaverdi Şubat 19, 2016 17:45:47

    Resulullah (s.a.a): “Allâhumme bârik lenâ fî Şâminâ ve Yemeninâ (Allahımız, Şam’ımız ve Yemen’imize bereket ihsan et)” buyurdu. Bâzı kimseler: “ve fî Necdinâ (Necd’imize de)” diye dua ricasında bulundular. Rasûlullah tekrar (Necd’i duasına içermeyip): “Allâhumme bârik lenâ fî Şâminâ ve Yemeninâ” buyurdu. Onlar yine: “ve fî Necdinâ” deyince: “Zelzeleler ve fitneler işte oradadır. Şeytânın karnı (yani şeytanın nesli) de orada çıkacaktır” buyurdu. (Buhari, İstiska, 26) (Karn’uş-Şeytan – Şeytanın Boynuzu Hadisi)

    Necd, Suudi Arabistan rejiminin tahtı ve merkezidir ve Suudlu Vahhabiler orada çıkmış, Yemen ve Suriye’ye musallat olmuştur.

    Ancak Peygamber-i Ekrem’in (s.a.a) bu mübarek duası kabul olmuş ki, bugün Ensarullah hareketi liderliğindeki Yemen ve Esad Suriyesi; Necdli Suud Vahhabilerine karşı bereketli zaferler kazanmaktadır.

Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.