1. Aşkın Velayeti

  Aşkın Velayeti

  IMDb : 0.0 20 Bölüm

  "Aşkın Velayeti" dizisi, Emevilerin hakimiyetine son veren İslam toplumunu Abbasilerin zulmünden kurtarmaya çalışan ve bu uğurda her türlü zorlukları göğüsleyen, Peygamber Sülalesinin ve Ehl-i Beyt İmamlarının 8. yıldızı İmam Rıza'nın (as) Horasan bölgesindeki mücadele ve hayat serüvenini işliyor. Halkın gönül sultanı haline gelen İmam Rıza'nın, gönüllere kurduğu hakimiyetle nasıl bir aşk ülkesi kurduğunu ve aşkın velayetini üstlendiğini anlatmaktadır.

  Aşkın Velayeti 7.3 / 10 19 kullanıcı oyu.
  7.3
  ( Toplamda 19 oy verildi. )

      0.0   8.243

 1. Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz İslami Diziler
    3 sene Önce   436
  Ramazan Ayında İzleyebileceğiniz İslami Diziler Mübarek Ramazan ayında izleyebileceğiniz dini dizi filmler listesi
  Kimse Rolü İstemediği İçin Şimr’i Ben Oynadım
    5 sene Önce   1.047
  Kimse Rolü İstemediği İçin Şimr’i Ben Oynadım Daha çok Aksiyon ve Polisiye film ve dizileri ile bilinen İranlı yönetmen Mehdi Fehimzade ile bir röportaj
  Üstad Mehdi Fehimzade motosiklet kazası geçirdi
    5 sene Önce   938
  Üstad Mehdi Fehimzade motosiklet kazası geçirdi İranlı usta yönetmen Mehdi Fehimzâde trafik kazası geçirdi
  İran dizileri Türkiye Televizyonunu fethetti
    5 sene Önce   2.481
  İran dizileri Türkiye Televizyonunu fethetti Peygamberler ve İslam Tarihi konulu İran dizilerinin yanı sıra güncel konulu İran dizileri de Türkiye Televizyonunu fethetti.
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.