1. Sekiz Cennet

  Sekiz Cennet

  IMDb : 0.0 10 Bölüm

  Hacc yolculuğu için bir kervansarayda toplanan bir grup hacı adayı, önlerinde bulunan uzun yolculuğu keyifli ve istifadeli hale getirmek üzere ortaya attıkları bir fikri uygulamaya koyarlar. Buna göre herkes başından geçen ya da şahit olduğu bir hadiseyi anlatacak ve böylece zihin dünyalarında da çok boyutlu seyahatler gerçekleşecektir. Yola çıkarlar ve her gece bir kişi olmak üzere hikâyeler anlatılmaya başlanır. Kervandaki herkes merakla bekledikleri bu yaşanmış hikâyelerden keyif ve ibret almaya çalışırken anlatılanları hacı adaylarından daha fazla merak eden birileri de vardır. Bunlar kafilenin mal varlığını öğrenmek için hacıların arasına sızmayı başaran bir haydut çetesinin üç adamıdır. Kutsal Hicaz topraklarına doğru yola koyulan Hac kafilesi kendilerini bekleyen tehlikeden habersizdir. Doğu İslam gelenek kültür ve irfanıyla örülmüş, Müslüman hayat tarzını ve ahlak anlayışını tarihi atmosferde aksettiren bağımsız ama gerçek ve ibretli hikâyelerden oluşan bir dizi.
  Sekiz Cennet 8.8 / 10 5 kullanıcı oyu.
  8.8
  ( Toplamda 5 oy verildi. )

      0.0   7.156

 1. Engelli Çocuklar Hakkında Filmler
    5 sene Önce   3.195
  Engelli Çocuklar Hakkında Filmler Engelli çocuklar ve ailelerinin yaşadıkları problemler ve bu sorunların çözümleri üzerine eğitici-bilgilendirici harika filmler.
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    yunus humeyni Ekim 1, 2016 13:57:36

  muhteşem bir dizi………her kim izlemediyse ayıb eder ve çok pişman olur

 2. avatar
    yunus humeyni Ekim 11, 2016 08:12:07

  allahu ekber. böyle güzel bir dizi olamaz

 3. avatar
    Uğur Turgut Şubat 7, 2018 09:25:16

  Harika bir dizi.
  Türkçe dublaj olması da çok güzel.
  Böylece ailece feyizlenebildik.

 4. avatar
    Ali25 Şubat 14, 2018 20:57:42

  Bir kaç sene önce izledim tavsiye ederim dostlar hem ibretle hem keyifle izleyeceğiniz film

 5. avatar
    Ali25 Mart 6, 2018 16:14:39

  Her bir bölümü olağanüstü. bir de bir cimri adam var dünyanın en cimri adamı

 6. avatar
    Ali25 Mayıs 28, 2018 04:40:32

  Bu muhteşem filme nekadar yorum yapsan azdır bu filmde gerçek hayatta insanın yaşadıkları mevcut bu filmin yönetmeni ferecullah silahşör olsaydı şaşırmazdım

DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.