1. Süheyl Yıldızı

  Süheyl Yıldızı

  IMDb : 0.0 6 Bölüm

  Seher TV yapımı İslami İran dizi filmi "Süheyl Yıldızı", Peygamber-i Ekrem (sallallahu aleyhi ve âlih) zamanında yaşamış fakat onu görememiş bir aşık olan Veysel Karani (r.a.) Hazretlerinin hayat hikayesini konu alıyor.
  Süheyl Yıldızı 7.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  7.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      0.0   6.501

 1. İran dizileri Türkiye Televizyonunu fethetti
    5 sene Önce   2.480
  İran dizileri Türkiye Televizyonunu fethetti Peygamberler ve İslam Tarihi konulu İran dizilerinin yanı sıra güncel konulu İran dizileri de Türkiye Televizyonunu fethetti.
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    İslami Vahdet Nisan 14, 2016 17:24:07

  Bu kısa dizi, Peygamber-i Ekrem (s.a.a.) zamanında yaşamış fakat onu görememiş bir aşık olan Veysel Karani (r.a.) Hazretlerinin hayat hikayesini konu alıyor.
  Bugün Veysel Karani (r.a.) Hazretlerinin yarenleri olan Yemen Hizbullahı, Ensarullah’ın Allah-u Teala yar ve yardımcısı olsun.

DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.