Yarın Savaş Başlasa
720P

Yarın Savaş Başlasa

 Süre: 44 Dakika

 Ülke: 

  

Rus Kanalı tarafından yayınlanan ''İran: Yarın Savaş Başlasa'' isimli politik belgesel; Ortadoğu'nun yakın tarihine ışık tutarken özelde İran İslam Cumhuriyeti - Amerika çatışmasını detaylı olarak ele alıyor.

 1.926İZLENME

 7BEĞEN

 2BEĞENME

Detay
Adblock Tespit Edildi! Adblock ile bu partı izleyemezsiniz. Lütfen reklam engelleyici eklentinizi devre dışı bırakınız ve sayfayı yenileyiniz!
0Favori Ekle Sonra İzle
4.7
Toplamda 2 oy verildi.
Sorun Bildir
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Admin Eylül 1, 2017 15:16:27

  Amerika – Rusya sözde çatışması yani danışıklı döğüş gereği şu an Rusya Devleti; İran, Suriye, Kuzey Kore gibi direniş ekseninin parçaları olan devletlerin yanında görünüyor.

  Bunun doğal sonucu olarak Rusya Televizyonu, Amerika ile İslami İran’ın hasım ve düşmanlığının tarihi bilgi ve belgelerini seyirciye sunmak zorunda kalıyor.

  Aslında, komünist bir emperyalist rejim (Rusya), materyalist bir başka emperyalist rejimin (Amerika) kirli çamaşırlarını ortaya koyuyor.

  Belgesel bu açıdan izlenip faydalanılabilir inşaAllah.

  Ve biz burada İran İslam Cumhuriyeti’nin kurucusu merhum İmam Humeyni’nin (r.a) sözlerini bir daha hatırlatıyoruz:

  ’’Amerika, İngiltere’den kötüdür; İngiltere, Amerika’dan kötüdür. Rusya, her ikisinden kötüdür; hepsi birbirinden kötüdür; hepsi birbirinden ‘necis’tir. Ancak; bugün ‘işimiz’, Amerika ile!’’

  http://www.islamidavet.com/2010/04/09/imam-humeynira-ve-mustekbirlersupergucler/

Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.