1. Hatif

  Hatif

  IMDb : 0.0 10 Bölüm

  İran dizisi Hatif, babasının yarım kalan vasiyetini aydınlatmak için aşk ve adalet arasında seçim yapmak zorunda kalan bir kadının yaşadıklarını konu alıyor.
  Hatif 4.6 / 10 8 kullanıcı oyu.
  4.6
  ( Toplamda 8 oy verildi. )

      0.0   4.265

 1. İran filmi; Eylül’de Ölüm (2015) gösterime girdi
    3 sene Önce   1.335
  İran filmi; Eylül’de Ölüm (2015) gösterime girdi İran filmi; "Şehriver'de Ölüm" (2015) gösterime girdi.
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    Faruk Aydın Eylül 29, 2018 16:11:51

  Tek kelimeyle muhteşem bir dizi; aşk, adalet, tevekkül, karar verme, seçim ve irade… Diyaloglar çok etkileyici. Konu çok iyi. Oyuncular da harikulade ama Reyhane’yi oynayan sanatçı rolünün tam anlamıyla hakkını vermiş. Bu dizilere ve filmlere emek veren bütün arkadaşların salih bir amel işlediklerini düşünüyorum. Kalıcı ve çok değerli bir hizmet veriyorsunuz. Ayrıca, İran filmlerine Türkçe dublaj yapılması, filmlerin ruhunu öldürüyor. İran filmlerini alt yazılı bize kazandırdığınız için de ayrıca teşekkür ederim…

 2. avatar
    Amar_huseyni Haziran 25, 2020 13:17:39
  -- Yazının Bu kısmı spoiler içermektedir. Görmek için tıklayınız. --

  Polisiye ve gizem türü dizilerden hoşlananlar için güzel bir dizi. İzlerken gerçekten merak ettiriyor. Dizi hayatımızda sıkça karşılaşacağımız insan karakterlerine yer veriyor. Bir yandan dünya malına tamah eylemiş( ama hamdolsun sonradan hatasını anlıyor ve pişman oluyor) bir karakter(erkek kardeş ağabey), diğer yandan canı pahsına hatta sevdiği insanı kaybetma pahasına bile gerçeklerden vazgeçmeyen bir karakter karşımıza çıkıyor. Baba rolündeki karakter ise çocuklarının Allah’a olan inancı sarsılmasın ve Allah’a isyan etmesin diye kendini bir nevi suçlu veya zan altında bırakma cesaretini/imanını taşıyan bir karakter karşılıyor bizi.

DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.