1. Habib

  Habib

  IMDb : 9.6 10 Bölüm

  Habib dizisi, Suriye buhranı sürecinde, bölgeye giden İranlı askeri danışmanların; Işid terör örgütüne karşı verdiği mücadeleyi gözler önüne seriyor...
  Habib 7.5 / 10 14 kullanıcı oyu.
  7.5
  ( Toplamda 14 oy verildi. )

    9.6   112

 1. İran ve Suriye ortak yapımı dizi geliyor
    7 ay Önce   41
  İran ve Suriye ortak yapımı dizi geliyor İran İslam Cumhuriyeti ve Suriye Arap Cumhuriyeti'nin ortak yapımı "Habib" dizisi 19 Şubat'ta IRIB TV2 ekranında izleyiciyle buluşacak.
  40. Fecr Film Festivali Kazananları Belli Oldu
    2 sene Önce   106
  40. Fecr Film Festivali Kazananları Belli Oldu İslam Cumhuriyeti'nin düzenlediği 40. Fecr Film Festivalinde Billur Simurg Ödülü kazananları belli oldu.
  40. Fecr Film Festivali, Billur Simurg Adaylarını Açıkladı
    2 sene Önce   85
  40. Fecr Film Festivali, Billur Simurg Adaylarını Açıkladı İran İslam Cumhuriyeti ve Orta Doğu'nun en ünlü Film Festivali, Kristal Simurg Ödülü adaylarını açıkladı.
  İngilizler Hz Fatıma filmleriyle mezhep kavgası çıkarmak istiyorlar
    3 sene Önce   195
  İngilizler Hz Fatıma filmleriyle mezhep kavgası çıkarmak istiyorlar İran ve Kuveyt'teki Velayet-i Fakih'e bağlı vasat şiilerin arasında barınamayıp İngiltere'ye sığınan ve ardından İngiltere Kraliçesi tarafından İslam Dünyasında fitne çıkarmaları için kendilerine TV kanalı da dahil olmak üzere tüm imkanların sunulduğu ahbari düşünceli Sadık Şirazi tayfası Lady of Heaven (2021) adlı fitne filmi yaptıklarını bildirdi.
  Bayramda 6 yeni İran Filmi sinemalarda gösterime girecek
    4 sene Önce   695
  Bayramda 6 yeni İran Filmi sinemalarda gösterime girecek İd'ul-Fitr (Ramazan Bayramın)de İran İslam Cumhuriyeti sinema salonlarında altı yeni film gösterime girecek
Background
 1. TÜMÜNÜ SEÇ
  TÜMÜNÜ KALDIR
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
DİZİ KATEGORİLERİ
SON EKLENEN HABERLER
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.