1. Sıfır Noktası

  Sıfır Noktası

  IMDb : 9.0 30 Bölüm

  İranlı bir genç eğitimine devam etmek için Paris'e gider. Orada aynı sınıfta okuyan bir Yahudi kıza aşık olur.
  Sıfır Noktası 6.9 / 10 29 kullanıcı oyu.
  6.9
  ( Toplamda 29 oy verildi. )

    9.0   984

Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
 1. avatar
    admin Mayıs 16, 2020 09:28:07

  İranlı bir genç olan Habip eğitimine devam etmek için Paris’e gider. Aynı üniversitede okuyan bir Yahudi kıza, Sara’ya aşık olur. Fakat 2. Dünya Savaşı patlak verir ve Habip ülkesine dönmeye mecbur edilir. Habip, Sara ve annesini Nazilerin elinden kurtarır ve İran’a kaçırır. Ancak İran da düşman tarafından işgal edilir ve Habip İran kültür ve tarihini korumak için bir gazete çıkarır. Fakat siyasi entrikalar altında bu hiç de kolay olmayacaktır.

 2. avatar
    admin Mayıs 16, 2020 09:33:57

  Sıfır noktası dizisi Filistin asıllı bir İranlı Müslüman adamla Fransız bir Yahudi kadının aşk hikayesini işliyor. 2. Dünya Savaşında binlerce Avrupalı Yahudiye sahte İran pasaportu verip onları katliamden kurtaran İran’ın Paris elçiliği çalışanı AbdulHuseyn Serdari’nin gerçek hayat öyküsüne dayanarak hazırlanan dizi; Yahudiler ile Siyonistleri birbirinden ayırıyor. Siyonizm karşıtı olduğu için Batı tarafından sansür uygulanan güzel bir televizyon dizisi. Mutlaka izleyin

 3. avatar
    Hamida Demavendi Mayıs 17, 2020 21:09:25

  Daha bir kaç gün önce farsça izlemeye başlamıştım yeniden. Ki dizi zaten benim en sevdiyim dizi. Shahab Hoosseini yi bu filmde Habib Parsa ile tanıyıp sevmiştim. Keşke altyazı ile olsaymış.

DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.