1. Gökyüzü Merdiveni

  Gökyüzü Merdiveni

  IMDb : 0.0 1 Bölüm

  IRIBTV1 yapımı Ramazan 2009 dizisi, Gökyüzü Merdiveni; İranlı ünlü matematikçi ve gökbilimci Gıyaseddin Cemşid Kaşani'nin hayatını konu alıyor. 15. yüzyılın meşhur Müslüman bilim adamı Gıyaseddin Cemşid; Timur'un İran'ı işgali ve Moğol istilası gibi buhranlı dönemlerde bile yaşarken hem siyasi ve askeri anlamda mücadele vermiş, hem de bilim alanında yeni keşif ve ilerlemeler kaydetmiştir.
  Gökyüzü Merdiveni 9.0 / 10 1 kullanıcı oyu.
  9.0
  ( Toplamda 1 oy verildi. )

      0.0   3.946

 1. Gökyüzü Merdiveni (2009) dizisi gösterime girdi
    3 sene Önce   1.669
  Gökyüzü Merdiveni (2009) dizisi gösterime girdi İran Ramazan dizisi; Gökyüzü Merdiveni (2009) Farsça orjinalinin yanısıra, Azeri Türkçesine dublaj edilerek de gösterime girdi.
  Müslüman film yapımcısından üçüncü bir dizi yolda
    3 sene Önce   682
  Müslüman film yapımcısından üçüncü bir dizi yolda İslami televizyon dizileri ile bilinen İranlı film yapımcısı Hamit Anka üçüncü bir dizi projesine başladı. Yeni Kaynak
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.