1. Kayıp Masumiyet

  Kayıp Masumiyet

  IMDb : 0.0 16 Bölüm

  Sıffin savaşında İmam Ali'nin (a.s) yanında yer alan Şazab, acaba Kerbela'da İmam Hüseyin'in (a.s) yardımına da koşacak mıdır? İbretlerle dolu bir İslam tarihi dizisi.
  Kayıp Masumiyet 5.6 / 10 10 kullanıcı oyu.
  5.6
  ( Toplamda 10 oy verildi. )

      0.0   6.153

 1. Hazreti Selman-ı Farisi uzun soluklu bir dizi olacak
    1 sene Önce   111
  Hazreti Selman-ı Farisi uzun soluklu bir dizi olacak İslam Cumhuriyeti'nin çekimine devam ettiği Hz Selmanı Farisi dizisi 60 bölümlük bir seri olacak.
  Hz. Hatice’nin hayatı dizi konusu olacak
    5 sene Önce   969
  Hz. Hatice’nin hayatı dizi konusu olacak Peygamber-i Ekrem Hazreti Muhammed Mustafa'nın (sallallahu aleyhi ve âlihi ve sellem) eşi, Hazreti Hatice (selamullahi aleyha) validemizin hayatı dizi konusu olacak
  İranlı yönetmen Mir Bakıri yeni bir İslami dizi ile gelecek
    5 sene Önce   1.839
  İranlı yönetmen Mir Bakıri yeni bir İslami dizi ile gelecek İmam Ali dizisinin yönetmeni Davut Mir Bakıri, Peygamber sahabesinden Selman-ı Farisi (r.a) hazretlerini anlatacak
  Engelli Çocuklar Hakkında Filmler
    5 sene Önce   3.195
  Engelli Çocuklar Hakkında Filmler Engelli çocuklar ve ailelerinin yaşadıkları problemler ve bu sorunların çözümleri üzerine eğitici-bilgilendirici harika filmler.
Background
Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
DİZİ KATEGORİLERİ
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.