Ayağı Uğurlu Damat (2010) gösterimde

Ayağı Uğurlu Damat (2010) gösterimde

  Haziran 19, 2019

  855 Okunma

İran komedi filmi; Ayağı Uğurlu Damat (2010) gösterimde

Kazım Rast Gufter'in yönettiği İran komedi filmi داماد خوش قدم (Damad-ı Hoş Kadem / Ayağı Uğurlu Damat) (2010) gösterime girdi.

Sİyaveş evlenmek istememekte ancak annesi bunda ısrar etmektedir. Annesinin baskısı ile görücüye gitmeyi kabul eden Siyaveş, ilk kız isteme merasimini kabaca yarıda terk edişinden ötürü kızın annesinin bedduasını alır. Artık Siyaveş hangi kıza talip olursa, o daha iyi birisini bulur ve evlenir..

Ayağı Uğurlu Damat (2010) filminde; Muhammed Rıza Hidayeti, Felamek Cüneydi, Efser Esedi, Mihran Ğafuriyan, Rıza Benefşe Hah, Said Pir Dost, Nadia Dildar Gülçin.. gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.