Bodyguard [2016] Madrid’de 4 Farklı Dalda Aday Gösterildi

Bodyguard [2016] Madrid’de 4 Farklı Dalda Aday Gösterildi

  Haziran 19, 2019

  1.038 Okunma

İran filmi Bodyguard (2016) Uluslararası Madrid Film Festivali'nde 4 farklı dalda aday gösterildi.

İranlı Öğrenciler Haber Ajansı (ISNA)'nın bildirdiğine göre, İbrahim Hatemi-kiya'nın yönettiği İran yapımı Bodyguard filmi, İspanya'nın Uluslararası Madrid Film Festivali'nde yabancı dildeki 4 farklı kategoride en film ödülüne aday gösterildi.

Madrid Film Festivalinin uluslararası bölümünde, Bodyguard [2016] filmi, En İyi Erkek Oyuncu (Perviz Perestui), En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu (Babek Hamidiyan), En İyi Yabancı Film (İhsan Muhammed Hasani) ve En İyi Montaj (Mehdi Hüseyinvend) dallarında İran'dan resmi aday olarak gösterildi.

Bodyguard filmi, İslam nizamının yetkili kişiliklerinin korumalığını yapan orta yaşlı bir badigardın hikayesini işliyor. Ancak kahramanımız, bir intihar bombacısının saldırısının ardından sorunlar yaşıyor.

6. Uluslararası Madrid Film Festivali 8-15 Temmuz 2017 tarihlari arasında İspanya'da düzenlenecek.

Yeni Kaynak

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.