Bu Elma Senin İçin (2015) gösterime girdi

Bu Elma Senin İçin (2015) gösterime girdi

  Haziran 19, 2019

  931 Okunma

İran filmi, Bu Elma Sana (2015) gösterimde.

Sirus Elvend ve Nazenin Ferahani'nin senaryosunu yazıp Sirus Elvend'in yönettiği İran filmi این سیب هم برای تو (Bu Elma Senin İçin) (2015) gösterime girdi.

Bita, orta sınıf bir aileden gelen eğitimli bir kızdır. Eski bir arkadaşı olan Şayeste'nin düğününe Şayeste'nin ağabeyi tarafından davet edilir. Bita düğüne gider ancak orada damadın kendisini bilinmeyen sebeplerden ötürü terk eden eski nişanlısı olduğunu öğrenir.

Bu Elma Senin İçin (2015) filminde, Pejman Bazıği, Rana Azadiver, Cengiz Celilvend, Perinaz İzedyar, Emir Ali Danai, Mine Nevruzi, Said Ğarahanlu ve Hüseyin Zarii gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.