Ceviz Ağacı Hikayesi film projesine başlandı

Ceviz Ağacı Hikayesi film projesine başlandı

  Temmuz 3, 2019

  181 Okunma

Devrimci yönetmen Muhammed Hüseyin Mehdeviyan yeni film projesine başladı. Yeni Kaynak

İran sinema kanalı iFilm TV’nin bildirdiğine göre; Gün Ortası Macerası (2017), Çekiliş (2018) ve Gün Ortası Macerası 2: Kanlı Tuzak (2019) gibi sürükleyici hikayesi olan inkılabi filmlere yine devrimci bakış açısı ile yaklaşmış İranlı genç yönetmen Muhammed Hüseyin Mehdeviyan yeni bir proje ile karşımıza çıkıyor.

İbrahim Emini’nin senaryosunu yazıp, yapımcılığını Seyyid Mustafa Ahmedi’nin üslendiği ve Muhammed Hüseyin Mehdeviyan’ın yöneteceği داستان درخت گردو Destân-ı Dıraht-ı Gurdu / Ceviz Ağacı Hikayesi film projesine yapım lisansı verildi ve filmin ön hazırlıklarına başlandı.

Yönetmenin hayranları henüz çekimlerine başlanmamış olan bu filmi dört gözle beklemeye başladı bile.

Yeni Kaynak

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.