Eğlenceli Yılbaşı Hediyeleri Bodo’da!

Eğlenceli Yılbaşı Hediyeleri Bodo’da!

  Kasım 23, 2022

  75 Okunma

Eğlenceli Yılbaşı Hediyeleri Bodo'da!

Daha haftalar öncesinde hissetmeye başlarız Yılbaşı heyecanını. Gecenin karanlığındaki aydınlıklar çoğalır, gündüzün çoğalan renkleri çepeçevre sarar tüm şehri. Herkesin girecek yılda yapmak istedikleri aklında yer etmeye başlar, umutlar ve hayaller baş gösterir haliyle gülümseyen yüzler de çoğalır bu vesileyle. Kimisi kırmak istediği zincirleri kırmak adına adımlar atar kimileri de hayallerine. Öyle ya da böyle Yılbaşı ruhu benzersizdir ve yeni başlangıçlar her daim iyi hissettirir. Kutlamaların yapıldığı son aralık akşamına gelecek olursak, insanlar mutluluklarını, umutlarını ve iyiliklerini sevdiklerine hediyeler vererek paylaşırlar çevreleriyle. Hediyede yeniliğe ve yaratıcılığa önem verenler ise soluğu bodo.com’da alır! Binlerce hediye platformuyla kıyaslandığında yalnızca kendine has tarzıyla bile fark atan bodo.com’da bu yıl benzersiz deneyim sürprizleri, sizi ve sevdiklerinizi yine çok şaşırtacak! bodo.com’un sıra dışı deneyim hediyeleri, adeta Yılbaşı ruhunun yansımaları gibi https://bodo.com/tr/yilbasi-hediyeleri/!

 

Erkeklere eğlenceli Yılbaşı hediyeleri

Her yıl, sevdiğiniz erkekler için AVM’lere gidip bayılacağını düşündüğünüz hediyelikler alır sonrasında sizin kadar heyecanlı olmadığını hissedersiniz. Normaldir çünkü heyecanı, sıra dışı anlarda yaşadıklarımızla hissederiz genellikle. İstediğiniz eğlence ve heyecan ise: ağabeye, kardeşe, babaya, oğula, kocaya, sevgiliye, erkek arkadaşa, patrona, öğretmene, dayıya, yeğene en olağanüstü deneyim sürpriz hediyeleri bodo’nun parıltılı platformunda! ‘’İki Kişi için Boeing 737 Uçuş Simülatörü Deneyimi’’: katılımcı, dilediği biriyle istediği şehirde sanal uçuş gerçekleştirir. ‘’Yelken ile Tanışma Eğitimi’’: denizciliğe merakı olduğunu bildiğiniz kişi, kendi macerasına yelken açmak için temel donanımı edinir. ‘’İki Kişi için Karting’’: katılımcı, hızla meydana gelen benzersiz heyecana şahit olur. ‘’Enduro Eğitimi’’: yıllardır denemek istediği yegane hayalini, onunla buluşturma vakti. ‘’Online Temel Karakalem Kursu’’: Grafik tasarım öğrenmeye başlayan arkadaşınıza yan destek oluşturacak sürprizlerden. ‘’Arkadaş Grubu için Korku Oda Oyunu’’: erkeklerin gitmek istediği en popüler aktivitelerden. bodo ile bu yıl, eğlenceye doymayan kalmasın!

 

Kadınlara eğlenceli Yılbaşı hediyeleri

Dünyanıza kattıkları renkli enerjileri ile sizi canlı tutan sevdiğiniz tüm kadınları yeni yılda bodo ile şenlendirin. ‘’İki Kişi için Melen Çayı Rafting’’: katılımcı dilediği kişiyle Rafting tesisini ziyaret eder ve doğaya karşı kürek çekme mücadelesi başlar. ‘’SPA’da Romantik bir Akşam’’: eşinize vereceğiniz en etkileyici sürprizlerden. ‘’360 Manzaralı Akşam Yemeği’’: bir akşam yemeğini unutulmaz kılacak ne varsa bu deneyimde! ‘’İki Kişi için Romantik Sinema Keyfi’’: aşık çift, favori filmlerini sinema ortamında baş başa izler. ‘’İki Kişi için Pilates Dersi’’: kendilerini mutlu edecekleri bu deneyimi onlara bodo farkıyla hediye edin. ‘’Aile için Tarihi Vapurda Gala Salonunda Kahvaltılı Boğaz Turu’’: ailedeki tüm kadınlara, keyifli sohbet platformu oluşturun. ‘’Avrupa Yakasında Anti Stres Masajı’’: masaj sonrası hissedilen hafiflik ile eğlence başlar! bodo deneyimlerini sevdiğiniz kadınlara hediye ederek hayatlarında yeni mutluluklar yaratın.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.