Genç Film Yapımcıları (2007) gösterime girdi

Genç Film Yapımcıları (2007) gösterime girdi

  Haziran 19, 2019

  679 Okunma

İran çocuk filmi; Küçük Film Yapımcıları (2007) gösterime girdi.

Said Kasımiyan'ın senaryosunu yazıp, Kave Seccadi Hüseyni'nin yönettiği İran filmi فیلمسازان کوچک (Filmsazan-ı Kuçek) (Küçük Film Yapımcıları) (2007) gösterime girdi.

Meşhur bir aktör oğlu Nima ile birlikte sakin bir mahalleye taşınır. Nima yeni mahallesinde Aşkan, Muhsin, Sabir, Mihrdad ve Mehsa'dan oluşan Kaktüs Kulübü ile tanışır, arkadaş olur. Ancak grup üyelerinden Mihrdad ve kızkardeşi Mehsa'nın büyük bir sorunları vardır. İki kardeşin çok sevdikleri dedeleri, babalarının saygısızlığı yüzünden huzurevine gitmek niyetindedir. Kaktüs Kulübü ise bunu engellemeye çalışacaktır..

Küçük Film Yapımcıları (2007) filminde; Ali Dehkurdi, Bahare Rehnüma, İsmail Hallaç, Felamek Cüneydi gibi birçok başarılı oyuncu rol alıyor.

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.