Hazreti Süleyman filmi dizi olacak

Hazreti Süleyman filmi dizi olacak

  Haziran 19, 2019

  825 Okunma

Mülk-ü Süleyman (Hz Süleyman'ın Krallığı) (2010) filminin yönetmeni Şehriyar Behrani, bu başarılı filme dayanan bir dizi yapacağını söyledi

İran sinema kanalı iFilm TV'nin bildirdiğine göre yönetmen Şehriyar Behrani bu dizi projesini İran İslam Cumhuriyeti Radyo ve Televizyon Kurumuna (IRIB) sunmuş ve şu ân danışma aşamasındalar.

Hazreti Meryem dizisinin de yönetmenliğini yapmış olan İranlı yönetmen, tarihi film ve dizi yapmadaki başarısı ile tanınıyor.

Hz Süleyman'ın Krallığı filmi 2010 yılında tamamlanmış ve devamında iki film daha yapılacağı bildirilmişti ama görünen o ki Süleyman Nebi'nin hayatına bakış için filmler yetemeyeceğinden bir dizi yapılacak.

Yeni Kaynak

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.