İngiliz Akademisinden Çocuk Katillerine Ödül

İngiliz Akademisinden Çocuk Katillerine Ödül

  Şubat 8, 2020

  91 Okunma

İngiliz Sinema ve Televizyon Sanatları Akademisi bu yıl En İyi Belgesel filmi ödülünü Suriye Devleti Yönetimi karşıtı olması hasebiyle For Sama adlı belgesel filme verdi.

Filmin kadın yönetmeni Waad al-Kateab ki kocası Hamza al-Kateab ile bu belgeseli hazırlamıştır; İdlib’deki Nureddin Zengi teröristlerinden birisidir.

Fotoğraf 1: Hamza Al Kateab karısının propaganda filmi için ödüllendirildiği BAFTA’da smokin giyerken

Fotoğraf 2: Hamza Al Kateab çocukların kafasını kesen Maayouf Abu Bahr ile birlikte

Fotoğraf 3: Hamza Al Kateab yine çocuk katili Maayouf Abu Bahr ile birlikte

Fotoğraf 4: Maayouf Abu Bahr ve diğer Nureddin Zengi teröristleri 12 yaşındaki Filistinli çocuk Abdullah İsa’nın başını keserken

Evet; İngilizler kendi yetiştirdiği vahhabi katillerin eliyle bir taraftan çocukları boğazlarken, diğer taraftan bu katillere karşı savaş açmış Suriye Devleti Yönetiminin ve Başkan Esad’ın zalim olduğunu iddia eden bu ajanlarına ödüller veriyor, propaganda filmlerini yayıyorlar.

Yeni Kaynak

Yorum yazabilmek için üye girişi yapmanız yada üye olmanız gerekiyor!
Yeni Kaynak sitemizde bulunan film, video ve fragmanları ve diğer tüm vidyolar çeşitli paylaşım ortamlarında bulunmaktadır. Sitemiz sadece youtube, google, aparat vb. sitelerde eklenmiş ve paylaşıma açılmış videoları yayınlamaktadır. Server'imize kesinlikle yükleme yapılmamaktadır. Bu yüzden Yeni Kaynak sitesi hiç bir yasal hükümlülüğe tabi tutulamaz. İstenildiği takdirde hak sahipleri videoların kaldırılması talebinde bulunabilirler.